Pracovník administratívneho odd. a zákazníckej podpory

Poscom s.r.o.

Miesto práce
Golianova, Nitra
Termín nástupu
Dohodou
750 EUR/mesiac13. plat a variabilná zložka až 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho dynamického a pozitívne naladeného pracovného kolektívu hľadáme kolegu na administratívnu pozíciu do back office a oddelenia zákazníckej podpory.

Čo bude náplňou práce:
- denný kontroling a spracúvanie zmlúv a podkladov;
- obsluha zákazníckej linky a navolávanie neplatičov (predstavuje cca 50% pracovnej náplne);
- vybavovanie firemnej korešpondencie a elektronickej pošty;
- telefonická a e-mailová komunikácia s našimi kolegami a obchodnými partnermi spoločnosti;
- príprava a testovanie platobných terminálov;
- pravidelná evidencia, vyhľadávanie a archivácia dokumentov;
- príprava podkladov pre nadriadených;
- týždenný reporting na základe požiadaviek;
- plnenie ďalších požiadaviek podľa potrieb a požiadaviek.

- práca v nových kanceláriách a príjemnom kolektíve
- možnosť home office 2 dni do mesiaca
- gastrokarta
- 13. plat – vyplácaný polročne
- individuálne zaškolenie a predanie pracovnej agendy
- dobre dostupná lokalita miesta výkonu práce

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Maďarský jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- prax na obdobnej pozícii vítaná
- príjemné vystupovanie a komunikácia
- anglický alebo maďarský jazyk vítaný - nie je však podmienkou
- schopnosť pracovať samostatne a dôsledne
- proaktivita a chuť učiť sa

Sme etablovaná spoločnosť v oblasti platobných terminálov a vernostných systémov s viac ako desaťročnou expertízou.
ID: 3947786  Dátum zverejnenia: 6.8.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac