Front-end developer - senior / Angular / React

PosAm spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegu do tímu, ktorý sa bude podieľať na projekte prepojenia optimalizačných algoritmov (vehicle routing problem) a mapového enginu s naším workforce management systémom. Ide o najväčší systém svojho druhu v okolitých krajinách. Cieľom je vybudovanie a dodanie komplexného systému (web apl. v kombinácii s hybridným frontendom) na platforme overeného existujúceho riešenia (využívaného v 9 krajinách), ktorý každomesačne spracuje cca 400 000 výkonov a bude integrovaný s množstvom externých IS.
Ak si doma v vo front-endovom vývoji v Angulare, nebojíš sa integrácií, progresívnych technológií a hľadáš novú pracovnú výzvu, poď do toho s nami!

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 2500 Eur v závislosti od predchádzajúcich pracovných skúsenosti s požadovanými technológiami

* osobnostný a profesný rast v rámci firemnej politiky vzdelávania popri skúsených seniorných kolegoch
* práca v mladom a kreatívnom tíme
* práca v dynamickej spoločnosti s najnovšími technológiami
* flexibilný pracovný čas, možnosť čiastočného home office
* rôzne firemné akcie a teambuildingové aktivity
* pravidelné firemné raňajky a kvalitná káva zadarmo
* zamestnanecké zľavy na produkty Slovak Telekom

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

* Do nášho tímu hľadáme Frontend vývojára, ktorý perfektne ovláda HTML, CSS, JS, Angular, React, Bootstrap a rád „zabŕdne“ aj do designu.
* Expertná znalosť HTML5/CSS3, JS / ES6
* Angular, React, Bootstrap
* skúsenosti s UX výhodou
* Cloudový deployment
* skúsenosť s OOP programovaním v Java, PHP alebo Typescripte (chuť naučiť sa základy Java EE)
* znalosti v oblasti webservice (REST, SOAP)

PosAm už 28 rokov patrí medzi vedúcich implementátorov komplexných informačných systémov na slovenskom trhu. Naším cieľom je pochopiť podnikové procesy zákazníkov a vytvoriť pre nich inovatívne riešenia. Výsledkom našej práce sú užitočné technológie v službách našich zákazníkov. Náš viac ako 280-členný tím už implementoval množstvo unikátnych riešení v poisťovníctve, bankovníctve, priemysle i štátnej správe. Našou prioritou je kvalita procesov i výstupov. Dokazuje to nielen certifikát kvality ISO 9001:2000 získanie Národnej ceny za kvalitu, medzinárodný certifikát EFQM – Recognized for Excelence, ale i desiatky certifikovaných odborníkov. Našich zamestnancov motivujeme k dosahovaniu vysokých cieľov a vytvárame im podmienky pre všestranný rozvoj. Úroveň firemných bonusových programov ohodnotilo MPSVaR udelením ocenenia Zamestnávateľ ústretový k rodine.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bajkalská 28
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bronislava Znamenačková
Tel.: +421249239111
E-mail: poslať životopis
ID: 3739387   Dátum zverejnenia: 14.8.2019   Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 2500 Eur v závislosti od predchádzajúcich pracovných skúsenosti s požadovanými technológiami