1 000 - 1 200 EUR

Pracovník technickej podpory IT

PosAm spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ASAP
Celková mzda (brutto)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Poskytovanie technickej podpory užívateľom na koncových zariadeniach IT
- Montáž a sprevádzkovanie nových zariadení, produktov a technológii
- Riešenie rôznych systémových, sieťových a aplikačných problémov užívateľov
- Diagnostika porúch, záručný a pozáručný servis, údržba a profylaxia zariadení
- Inštalácia, konfigurácia, upgradovanie a vzdialená správa operačných systémov a aplikácii
- Operatívna evidencia a podpora pri inventarizácii techniky

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

1000,-€ a viac v závislosti od skúsenosti

- osobnostný a profesný rast v rámci firemnej politiky vzdelávania popri skúsených seniorných kolegoch
- práca v mladom a kreatívnom tíme so skúsenými expertami
- práca v dynamickej spoločnosti s najnovšími technológiami
- inšpiratívne prostredie rôznorodých aplikácií bežiacich v cloude
- možnosť osobného rastu a vzdelávania
- flexibilný pracovný čas, možnosť čiastočného home office
- rôzne firemné akcie a teambuildingové aktivity
- pravidelné firemné raňajky a kvalitná káva zadarmo
- atraktívny benefitný systém spoločnosti
- zamestnanecké zľavy na produkty Slovak Telekom

Informácie o výberovom konaní

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2019 (ostáva ešte 22 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické zameranie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- tímová práca
- zmysel pre službu zákazníkovi
- slušné a reprezentatívne vystupovanie
- schopnosť riešiť problémy
- komunikačné schopnosti
- prezentačné schopnosti

PosAm už 28 rokov patrí medzi vedúcich implementátorov komplexných informačných systémov na slovenskom trhu. Naším cieľom je pochopiť podnikové procesy zákazníkov a vytvoriť pre nich inovatívne riešenia. Výsledkom našej práce sú užitočné technológie v službách našich zákazníkov. Náš viac ako 280-členný tím už implementoval množstvo unikátnych riešení v poisťovníctve, bankovníctve, priemysle i štátnej správe. Našou prioritou je kvalita procesov i výstupov. Dokazuje to nielen certifikát kvality ISO 9001:2000 získanie Národnej ceny za kvalitu, medzinárodný certifikát EFQM – Recognized for Excelence, ale i desiatky certifikovaných odborníkov. Našich zamestnancov motivujeme k dosahovaniu vysokých cieľov a vytvárame im podmienky pre všestranný rozvoj. Úroveň firemných bonusových programov ohodnotilo MPSVaR udelením ocenenia Zamestnávateľ ústretový k rodine.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bajkalská 28
821 09 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Bronislava Znamenačková
Tel.: +421249239111
E-mail: poslať životopis
ID: 3641831   Dátum zverejnenia: 11.4.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000,-€ a viac v závislosti od skúsenosti