Front-end architekt

PosAm spol. s r.o.

Miesto práce
Bajkalská 28, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
3000+ EUR / mesiac v závislosti od skúseností a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Programovanie nie je pre Teba len prácou, ale záujmom a oblasťou, v ktorej sa pohybuješ rád a s istotou. Okrem analyticky zmýšľajúceho si však aj kreatívny človek, ktorý svoje nápady vie pretransformovať do zaujímavého a funkčného riešenia. A to je pre nás presne ta správna kombinácia! Do nášho tímu hľadáme skúseného Frontend vývojára, ktorý perfektne ovláda HTML, CSS, JS, Angular, Kendo, Bootstrap a rád „zabŕdne“ aj do designu. V týchto oblastiach budeš konzultantom pre náš vývojársky tím (popri iných sw architektoch/tímlídroch), prípadne architektom niektorých riešení. Ak ťa tento opis vystihuje, ponúkame Ti prácu v tíme špecialistov a s najnovšími technológiami. O tom, ako robíme sw vývoj v PosAme, sa dozvieš viac v DDD komunite, ktorú vedieme. https://dddcommunity.sk/o-komunite/

- technologické vzdelávanie je na prvom mieste - účasť na špičkových domácich/zahraničných vývojárskych konferenciách
- práca v mladom a kreatívnom tíme
- práca v dynamickej spoločnosti s najnovšími technológiami
- inšpiratívne prostredie rôznorodých aplikácií bežiacich v cloude
- flexibilný pracovný čas, možnosť čiastočného home office
- rôzne firemné akcie a teambuildingové aktivity
- pravidelné firemné raňajky a kvalitná káva zadarmo
- zamestnanecké zľavy na produkty Slovak Telekom

Informácie o výberovom konaní

Ak máš záujem o bližšie info, ozvi sa nám!

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 21 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

5

Počítačové znalosti - programátor/architekt:
- Expertná znalosť HTML5/CSS3, JS / ES6
- Angular, Kendo, Bootstrap
- skúsenosti s UX výhodou
- Cloudový deployment
- skúsenosť s OOP programovaním v Java, PHP alebo Typescripte (chuť naučiť sa základy Java EE )
- znalosti v oblasti webservice (REST, SOAP)

PosAm už 28 rokov patrí medzi vedúcich implementátorov komplexných informačných systémov na slovenskom trhu. Naším cieľom je pochopiť podnikové procesy zákazníkov a vytvoriť pre nich inovatívne riešenia. Výsledkom našej práce sú užitočné technológie v službách našich zákazníkov. Náš viac ako 280-členný tím už implementoval množstvo unikátnych riešení v poisťovníctve, bankovníctve, priemysle i štátnej správe. Našou prioritou je kvalita procesov i výstupov. Dokazuje to nielen certifikát kvality ISO 9001:2000 získanie Národnej ceny za kvalitu, medzinárodný certifikát EFQM – Recognized for Excelence, ale i desiatky certifikovaných odborníkov. Našich zamestnancov motivujeme k dosahovaniu vysokých cieľov a vytvárame im podmienky pre všestranný rozvoj. Úroveň firemných bonusových programov ohodnotilo MPSVaR udelením ocenenia Zamestnávateľ ústretový k rodine.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bajkalská 28
82109 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Štolcová
Tel.: +421902913635
E-mail: poslať životopis
ID: 3553284   Dátum zverejnenia: 4.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   3000+ EUR / mesiac v závislosti od skúseností a praxe