Naber prax ako Full-Stack developer - 2ročný vzdelávací program programovania s praxou tentoraz v Žiline!

PosAm spol. s r.o.

Miesto práce
Rosinská cesta, Žilina
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
01.02.2019
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
štipendium 600 Eur počas 3 mesačného vzdelávacieho kurzu, následne hodinová mzda/mesačný plat pre absolventov kurzu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš vstúpiť do sveta softvérového vývoja? S programovaním si už začal, ale máš chuť sa stále učiť nové veci a zdokonaľovať sa? Chceš rozširovať svoje vedomosti cez prax a od odborníkov? My v PosAm-e máme odpoveď na všetky tieto otázky! Full-Stack Academy je príležitosť vzdelávať sa, no najmä naštartovať svoju kariéru v tíme ľudí, ktorí majú skúsenosť s riešením veľkých „enterprise“ projektov. V akadémii sa naučíš ako riešiť moderné javascriptové frontendy napojené na cloud-scale java backend vo veľkých tímoch. To všetko formou profesionálnych online kurzov, prednášok, workshopov a prácou na praktických úlohách pod vedením odborníkov z PosAm-u. Počas úvodných prednášok Full-Stack Academy účastníci dostávajú štipendium, práca na reálnych projektoch bude odmeňovaná platom. Pre najlepších je pripravená nadštandardná pracovná ponuka u nás v PosAme s mnohými ďalšími možnosťami rozvoja a účasťou na zahraničných konferenciách.

- dostaneš možnosť vzdelávať sa od skúsených seniorov z nášho vývojárskeho tímu
- naberieš prax na reálnych projektoch = možnosť získania práce v úspešnej IT firme
- náš SW vývoj je postavený na najnovších technológiách, mikroservisná architektúra, TDD, DDD..
- motivačná odmena = štipendium a plat
- flexibilný pracovný čas, možnosť čiastočného home office
- rôzne firemné akcie a teambuildingové aktivity
- pravidelné firemné raňajky a kvalitná káva zadarmo
- atraktívny benefitný systém spoločnosti

Ak ťa ponuka vzdelávacieho programu zaujala, pošli nám svoj životopis a krátky motivačný list na reakčnú linku uvedenú nižšie. V decembri sa ti ozveme a dohodneme spolu ďalší postup.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

11.1.2019 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Ostatné znalosti

Java - pokročilý
JavaScript - pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Chuť učiť sa a makať na sebe

PosAm už 28 rokov patrí medzi vedúcich implementátorov komplexných informačných systémov na slovenskom trhu. Naším cieľom je pochopiť podnikové procesy zákazníkov a vytvoriť pre nich inovatívne riešenia. Výsledkom našej práce sú užitočné technológie v službách našich zákazníkov. Náš viac ako 280-členný tím už implementoval množstvo unikátnych riešení v poisťovníctve, bankovníctve, priemysle i štátnej správe. Našou prioritou je kvalita procesov i výstupov. Dokazuje to nielen certifikát kvality ISO 9001:2000 získanie Národnej ceny za kvalitu, medzinárodný certifikát EFQM – Recognized for Excelence, ale i desiatky certifikovaných odborníkov. Našich zamestnancov motivujeme k dosahovaniu vysokých cieľov a vytvárame im podmienky pre všestranný rozvoj. Úroveň firemných bonusových programov ohodnotilo MPSVaR udelením ocenenia Zamestnávateľ ústretový k rodine.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bajkalská 28
82109 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Zuzana Štolcová
Tel.: +421902913635
E-mail: poslať životopis
ID: 3542937   Dátum zverejnenia: 5.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   štipendium 600 Eur počas 3 mesačného vzdelávacieho kurzu, následne hodinová mzda/mesačný plat pre absolventov kurzu