Java programátor medior

PosAm spol. s r.o.

Miesto práce
Bajkalská, Ružinov
Termín nástupu
asap
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
od 1500 Eur/mesačne Brutto v závislosti od skúseností v obore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

„RIS“ (Rozpočtový Informačný Systém Slovenskej republiky) je multimodulárny systém, na ktorom v spolupráci s Ministerstvom financií SR pracuje viac ako 40 členný tím už 23 rokov.
Vytvárame webovo orientované aplikácie v Jave založené na architektúre Microservices s využitím frameworkov Spring Boot a Spring Cloud, prezentačná vrstva aplikácie je založená na frameworku Angular. Našu budúcnosť vidíme na platforme postavenej na mikroslužbách, kontajnerizácii a automatizácii. Za týmto účelom využívame SaltStack, LiquiBase, Spring Boot, Docker a ďalšie. Pri tvorbe našich riešení aplikujeme prístupy ako DDD (Domain Driven Dizajn), TDD (Test Driven Development). Taktiež dbáme na princípy CI/CD. Prácu organizujeme prostredníctvom agile techník Scrum/Kanban a so softwarovou podporou v našej inštalácii JIRA a jej prídavných modulov. Do tohto tímu hľadáme posilu - programátora s 2-3 rokmi skúseností, ktorý má chuť na sebe makať. Pôjdeš do toho s nami?

osobnostný a profesný rast v rámci firemnej politiky vzdelávania popri skúsených seniorných kolegoch (interné/externé školenia, e-learningy, lokálne i zahraničné konferencie)
práca v mladom a kreatívnom tíme so skúsenými expertami
práca v dynamickej spoločnosti s najnovšími technológiami
inšpiratívne prostredie rôznorodých aplikácií bežiacich v cloude
flexibilný pracovný čas, možnosť čiastočného home office
rôzne firemné akcie a teambuildingové aktivity
pravidelné firemné raňajky a kvalitná káva zadarmo
zamestnanecké zľavy na produkty Slovak Telekom

V prípade záujmu o bližšie info k pozícií, sme ti k dispozícií mailom alebo telefonicky.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2018 (ostáva ešte 17 dní)

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Ostatné znalosti

Java - pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

skúsenosti z veľkých Java projektov výhodou
JEE/Spring/Hibernate - výhodou
SQL – pokročilý
WS-*/REST – výhodou
znalosť objektového designu výhodou
komunikatívnosť a schopnosť riešiť technologické problémy
znalosť metodológie SW vývoja
samostatnosť
motivácia učiť sa

PosAm už 28 rokov patrí medzi vedúcich implementátorov komplexných informačných systémov na slovenskom trhu. Naším cieľom je pochopiť podnikové procesy zákazníkov a vytvoriť pre nich inovatívne riešenia. Výsledkom našej práce sú užitočné technológie v službách našich zákazníkov. Náš viac ako 280-členný tím už implementoval množstvo unikátnych riešení v poisťovníctve, bankovníctve, priemysle i štátnej správe. Našou prioritou je kvalita procesov i výstupov. Dokazuje to nielen certifikát kvality ISO 9001:2000 získanie Národnej ceny za kvalitu, medzinárodný certifikát EFQM – Recognized for Excelence, ale i desiatky certifikovaných odborníkov. Našich zamestnancov motivujeme k dosahovaniu vysokých cieľov a vytvárame im podmienky pre všestranný rozvoj. Úroveň firemných bonusových programov ohodnotilo MPSVaR udelením ocenenia Zamestnávateľ ústretový k rodine.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bajkalská 28
82109 Bratislava

Kontakt

ID: 3483889   Dátum zverejnenia: 5.12.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 1500 Eur/mesačne Brutto v závislosti od skúseností v obore