IT Analytik - junior

PosAm spol. s r.o.

Miesto práce
Bajkalská 28, Ružinov
Termín nástupu
ASAP
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
1000+ EUR / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu software developerov hľadáme analytika - juniora, ochotného makať na sebe a učiť sa od skúsenejších, ktorý bude v našich projektoch tvoriť analýzy a navrhovať riešenia v rámci implementácie informačných systémov. My v PosAme Ti radi poskytneme možnosti a prostredie na Tvoje ďalšie vzdelávanie, ale aj oddych a spoznanie nových ľudí pri rôznych športových či teambuildingových akciách, na ktorých sa radi zúčastňujeme.
Pracovať budeš na projekte verejnej správy. Bližšie info tu...
čo ťa naučíme:
- ako sa rozprávať so zákazníkom tak, aby od nás dostal to, čo naozaj potrebuje
- ako používať UML, BPMN a ďalšie analytické nástroje presne a zrozumiteľne
- ako vymyslieť a navrhnúť užitočný a obľúbený IS
- ako pripraviť tú najlepšiu analýzu

Ponúkame:
U nás stretneš kolegov, ktorí sa s Tebou radi podelia o svoje znalosti a skúsenosti, s ktorými môžeš spolupracovať v priateľskej a neformálnej atmosfére. Skúsený kolega – Tvoj osobný mentor – podporí a usmerní Tvoj rozvoj v oblasti IT analýzy. Budeš súčasťou zohratého tímu špecialistov – ľudí zapálených pre tvorbu tých najlepších IT riešení. Získaš priestor pre sebarealizáciu a kariérny rast.

CV spolu s motivačným listom Vás prosíme uložiť prostredníctvom kariérneho portálu PosAm na webovom linku nižšie.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

VŠ technického smeru alebo ekonomického smeru s IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

1. Pri riešení problému sa snažíš pochopiť jeho podstatu? Chceš radšej spoznať jednu vec poriadne, ako desať vecí povrchne?
2. Chceš byť pri tom, keď sa nastavujú pravidlá hry? Keď sa rodia nápady a určujú princípy?
3. Rád si buduješ vlastný názor? Dokážeš sa nadchnúť pre najlepšie riešenie, aj keby práve nebolo Tvoje vlastné?
4. Nebojíš sa podeliť o svoje myšlienky s druhými? Rád diskutuješ?
5. Sú pre Teba ľudia, ktorých ovplyvňuje Tvoja práca dôležití? A chceš aj Ty byť dôležitým pre nich?
Ak si odpovedal na vyššie uvedené otázky áno, tak práve Teba.

PosAm už 28 rokov patrí medzi vedúcich implementátorov komplexných informačných systémov na slovenskom trhu. Naším cieľom je pochopiť podnikové procesy zákazníkov a vytvoriť pre nich inovatívne riešenia. Výsledkom našej práce sú užitočné technológie v službách našich zákazníkov. Náš viac ako 280-členný tím už implementoval množstvo unikátnych riešení v poisťovníctve, bankovníctve, priemysle i štátnej správe. Našou prioritou je kvalita procesov i výstupov. Dokazuje to nielen certifikát kvality ISO 9001:2000 získanie Národnej ceny za kvalitu, medzinárodný certifikát EFQM – Recognized for Excelence, ale i desiatky certifikovaných odborníkov. Našich zamestnancov motivujeme k dosahovaniu vysokých cieľov a vytvárame im podmienky pre všestranný rozvoj. Úroveň firemných bonusových programov ohodnotilo MPSVaR udelením ocenenia Zamestnávateľ ústretový k rodine.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bajkalská 28
821 09 Bratislava
ID: 3427859   Dátum zverejnenia: 10.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   1000+ EUR / mesiac