Front-end developer

PosAm spol. s r.o.

Miesto práce
Vozárova 5, Košice
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovného front-end programátora, ktorý má chuť sa stať súčasťou nášho 8 členného vývojárskeho tímu v Košiciach. Na projekte (vývoj poisťovníckych produktov) používame najnovšie technológie (Angular 4/Typescript/Git) a preto hľadáme niekoho, koho práca s nimi baví. Máme business analytika a testera, na rutinnú prácu používame automatizáciu, takže programátori sa u nás naozaj môžu sústrediť na to čo ich najviac baví – na PROGRAMOVANIE.

Na košickej pobočke sme tím 20 kolegov, preto čakaj rodinnú atmosféru a dobré vzťahy. Vývojársky tím PosAmu tvorí celkovo nad 80 ľudí, preto si dáme záležať na ich technologickom rozvoji. Zúčastňujú sa rôznych zaujímavých konferencií (napr. DEVOXX), ale radi zdieľame aj vedomosti interne. Preto u nás fungujú samostatné technologické komunity, ktoré presadzujú vo firme nové veci a posúvajú ju dopredu (tá front-endová je jedna z najdôležitejších!)

V prípade, ak vás ponuka zaujala, prosíme o zaslanie vášho životopisu v slovenskom jazyku na mailovú adresu zuzana.stolcova@posam.sk.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.1.2018 (ostáva ešte 32 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

3

Znalosti vo vývoji a optimalizovaní web aplikácií:
- web AJAX/HTML5/CSS3/JavaScript (pokročilý)
- Angular (alebo iný SPA framework) – výhodou
- CSS - základy
- skúsenosť s OOP programovaním v Java, PHP alebo Typescripte (chuť naučiť sa základy Java EE )
- dobré znalosti responzivných knižníc (Bootstrap) a CSS preproccesing knižníc (LESS)
- skúsenosť s Cross-Browser a optimalizáciou výkonu u webstránok
- znalosti v oblasti webservice (REST, SOAP)

PosAm už 27 rokov patrí medzi vedúcich implementátorov komplexných informačných systémov na slovenskom trhu. Naším cieľom je pochopiť podnikové procesy zákazníkov a vytvoriť pre nich inovatívne riešenia. Výsledkom našej práce sú užitočné technológie v službách našich zákazníkov. Náš viac ako 280-členný tím už implementoval množstvo unikátnych riešení v poisťovníctve, bankovníctve, priemysle i štátnej správe. Našou prioritou je kvalita procesov i výstupov. Dokazuje to nielen certifikát kvality ISO 9001:2000 získanie Národnej ceny za kvalitu, medzinárodný certifikát EFQM – Recognized for Excelence, ale i desiatky certifikovaných odborníkov. Našich zamestnancov motivujeme k dosahovaniu vysokých cieľov a vytvárame im podmienky pre všestranný rozvoj. Úroveň firemných bonusových programov ohodnotilo MPSVaR udelením ocenenia Zamestnávateľ ústretový k rodine.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Bajkalská 28
821 09 Bratislava

Kontakt

ID: 2569486   Dátum zverejnenia: 5.12.2017