Senior Product 3D Designer

POS Media Global Services, s.r.o.

Místo práce
Prague

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho nového kreativního týmu hledáme zkušeného koncepčního produktového designéra/ku se zaměřením na 3D POS/POP a retail reklamní média. / Our new creative team is looking for an experienced conceptual product designer focusing on 3D POS / POP retail advertising media.

Důležitým kritériem je pro nás kvalita konceptů a aktivní přístup k práci. / An important criterion for us is the quality of concepts and an active approach to work.

Náplň práce: / Job description:

  • Vytváření grafických/produktových návrhů a 3D konceptů pro POS/POP a retail
  • Creating graphic / product designs and concepts for POS / POP and retail
  • Technické zpracování grafických návrhů do tiskových nebo digitálních médií
  • Technical processing of graphic designs into print or digital media

Důležité kompetence: Important skills and competencies:

  • Zkušenosti s POS/POP a retail designem
  • Experience with POS / POP and retail design
  • 3D vizualizace / 3D visualization
  • Cinema 4D, Adobe Indesign, Photoshop, Illustrator, Adobe CS,
  • Schopnost interpretovat klientovy požadavky kreativním způsobem
  • Ability to interpret client's requests in a creative way
  • Cit pro detail, důkladnost a aktivní přístup
  • Attention to detail, thoroughness and active approach
  • Loajalita a spolehlivost
  • Loyalty and reliability
  • Samostatnost i práce v týmu
  • Independence and teamwork
  • Angličtina na komunikativní úrovni
  • English on communicative level

Nabízíme: We offer:

  • Práci v mezinárodní dynamické společnosti / Working in an international dynamic society
  • Výkonnostní bonusy / Performance bonuses
  • Velmi zajímavá práce v pohodovém týmu / Very interesting work in a relaxed team
  • Práce na IČO/ŽL / Working on trade permit as contractor
  • 25 dnů dovolené /25 days of holiday
  • Smlouva na dobu neurčitou / Contract for an indefinite period
  • Krásné kanceláře na Praze 4 (metro Pankrác) / Beautiful offices in Prague 4 (metro Pankrac)
  • Flexibilní pracovní doba / Flexible working hours
  • Firemní počítač (Mac) / Business computer (Mac)
  • Firemní akce a večírky / Company events and parties
  • Multisport karta / card
  • Občerstvení na pracovišti (káva, čaj, džusy, čerstvé ovoce apod.)
  • Refreshments in the workplace (coffee, tea, juices, fresh fruit, etc.)

PLEASE SHARE WITH US YOUR PORTFOLIO, WHEN APPLYING, THANK YOU.

PŘI ODPOVĚDI PROSÍME PŘILOŽTE VAŠE PORTFOLIO, DĚKUJEME.

NÁSTUP NEJLÉPE IHNED. BEST START ASAP.

Informace o náboru

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 3865018  Dátum zverejnenia: 6.2.2020  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.