Asistentka

PORTIMEX spol. s r. o.

Námestie osloboditeľov 21, Košice, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť, internship, stáž
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
4 EUR/hod.4€/hod v čistom

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- administratíva a fakturácia

- aktívna práca s počítačom, dohľadávanie informácií na domácom a zahraničnom trhu

- komunikácia so zákazníkom na dennej báze

- zabezpečovanie chodu firmy v teréne (nákup, pošta, úrad..)

Čo ponúkame?

- dlhodobá práca, v ktorej sa môžete realizovať - stabilný plat a vopred stanovené bonusy za výkon- byť súčasťou tímu a naučiť sa pracovať s ľuďmi- možnosť flexibilnej pracovnej doby

Práca je vhodná hlavne pre vysokoškolského študenta a má formu dlhodobej spolupráce.
Životopis prosíme zasielať len s aktuálnou fotografiou. Na telefonické kontaktovanie nebudeme reagovať, vybraných uchádzačov budeme sami telefonicky kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Word - Mierne pokročilý
Grafika - Mierne pokročilý

- férovosť a zodpovednosť- lojalita a kreativita- príjemné a reprezentatívne pôsobenie na ľudí - poznať základy sociálnych sietí- bývať v Košiciach alebo okolí

Vzdelávacia a marketingová spoločnosť
ID: 4789140  Dátum zverejnenia: 20.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 4 EUR/hod.