Automechanik/ mechanik cestných motorových vozidiel

Portas, s.r.o.

Miesto práce
Banská Bystrica
Termín nástupu
dohodou
Ponúkaný plat (brutto)
1100,-

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Opravy a výmeny dielov motorov, prevodoviek, diferenciálov, rozvodov spojok, brzdových systémov
- pravidelná údržba, záručné opravy a prehliadky
- diagnostikovanie prejavov vozidiel pomocou dostupných technológií
- montáž autopríslušenstva a doplnkov
- školiaci a učiaci proces, zúčastňovanie sa pravidelných školení a certifikácie u importéra
- plnenie si úloh pridelených vedúcim servisu alebo príjimacím technikom
- zodpovednosť za zverené technológie, náradie, prístroje

Práca v stabilnej spoločnosti a dobrom kolektíva
Zodpovedajúce platové ohodnotenie
Celoročné vzdelávanie a školenia
Firemné oblečenie
Zamestnanecké benefity

Prosíme záujemcov o uvedenú pracovnú pozíciu, aby k svojej žiadosti
a životopisu s fotografiou pripojili aj súhlas s evidovaním osobných údajov.
Vaše životopisy vrátane telefonického kontaktu zasielajte najneskôr do 31.12.2017 na e-mail: ec.portashyundai@stonline.sk
Ďakujeme Všetkým záujemcom, avšak z kapacitných dôvodov budeme kontaktovať len kandidátov , ktorí spĺňajú naše požiadavky a ktorých pozveme na osobný pohovor.
Vybraným uchádzačom neposkytujeme ubytovanie.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.12.2017 (ostáva ešte 40 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

Ukončené stredoškolské vzdelanie- vyučenie v odbore automechanik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počítačové znalosti - používateľ

Microsoft Excel - základy
Microsoft Word - základy

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ukončené stredoškolské vzdelanie - vyučenie v odbore automechanik
Samostatnosť, spoľahlivosť a zodpovednosť
Komunikatívnosť a flexibilita
Vysoké pracovné nasadenie
Vyučený v odbore aj bez praxe
Schopný samostatne plniť pridelené úlohy
Schopný pracovať s pridelenou technológiou
Nekonfliktný
Zodpovedný
Práca s PC a diagnostickými prístrojmi výhoda

Autorizovaný predaj a servis vozidiel Hyundai.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov

Rákoš 8818/20
960 01 Zvolen
ID: 1975807   Dátum zverejnenia: 12.10.2017