Špeditér / Dispečer

Portador Global Spedition s.r.o.

Miesto práce
Stará cesta 6, Spišská Nová Ves
Termín nástupu
ihneď
920 - 1 750 EUR/mesiacK základnému platu patrí pravidelná osobná provízia, ktorá sa odvíja od výsledkov.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca špeditéra/dispečera:

- práca je časovo náročná - štandardná pracovná doba je 8.00-16.00, no bežne sa stáva, že kvôli dopytu po našich službách ostávajú zamestnanci aj po pracovnej dobe
- vyžadujeme od všetkých zamestnancov, aby boli dostupní na telefóne 24/7, v prípade, že by niečo súrne vyskočilo. (Z praxe je to skôr výnimka ako pravidlo)
- sme kolektív mladých ľudí a hľadáme ľudí, ktorí by k nám zapadli. V práci prirodzene trávime väčšinu nášho aktívneho času v priebehu dňa, preto je pre nás dôležité budovať tím ľudí, ktorí nám budú hodnotovo blízki, aby nám čas na pracovisku plynul rýchlejšie a hlavne príjemnejšie a práca šla viac od ruky.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
- organizovanie a plánovanie vnútroštátnej a medzinárodnej prepravy tovarov nákladnou cestnou dopravou
- komunikácia s dopravcami
- vypracovanie on spot cenových ponúk na dopyty ohľadom prepráv tovaru od klientov
- komunikácia, vyjednávanie cien a podmienok prepravy s dopravcom v anglickom jazyku
- sledovanie dostupnosti vozidiel
- plánovanie trás vozidiel, priama komunikácia s vodičmi
- zodpovednosť za bezproblémový priebeh prepravy
- zadávanie údajov do interného informačného systému a overovanie správnosti informácií
- zabezpečenie plynulosti prepravných procesov a aktívne riešenie vzniknutých problémov
- aktívna spolupráca v rámci celého tímu

Pracovný čas : 8.00 - 16.00

Práca na zmeny: jednozmenný pracovný režim

Znalosť cudzieho jazyka PODMIENKOU, ďalší jazyk veľkou VÝHODOU

- príležitosť na osobný aj kariérny rozvoj
- služobný telefón aj na súkromné účely
- odmena na základe výkonu

Informácie o výberovom konaní

VÝHODU MAJÚ UCHÁDZAČI :
- ktorí majú skúsenosť s prácou v databázach RAALTRANS, Trans, Timocom
- ktorí ovládajú ďalší cudzí jazyk - poľský jazyk je výhodou, nie podmienkou, no z dlhodobého hľadiska jeho znalosť požadujeme z dôvodu kariérneho rastu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Internet - Mierne pokročilý
Microsoft Outlook - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

bez požiadavky na odbornú prax

- proaktívny prístup k práci a riešenie problémov
- zmysel pre zodpovednosť
- chuť učiť sa nové veci
- organizačné a komunikačné schopnosti
- zvládanie stresových situácii
- flexibilita
- dostupnosť 24/7
- tímovosť a čestnosť

Sme špedičná firma, ktorá sa zaoberá sprostredkovaním prepravy tovaru pre zahraničných klientov. Pomáhame klientom pri riešení ich problémov s dopravou. Ponúkame možnosť kariérneho postupu a osobnostného rozvoja, s čím súvisia aj rôzne zamestnanecké benefity. S naším rastom Vám ponúkame šancu pridať sa k mladému a ambicióznemu tímu.

Kontakt

Kontaktná osoba: Zuzana Šlosár
Tel.: +421911432447
E-mail: poslať životopis
ID: 4654304  Dátum zverejnenia: 18.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 920 EUR/mesiac