Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Senior Odoo architekt pre digitálnu transformáciu

Port Cities CEE s.r.o.

Jurkovičova Tepláreň, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
2 500 - 5 000 EUR/mesiacBonus do výšky 2 platov. Mzda bude prispôsobená znalostiam a skúsenostiam kandidáta/kandidátky. Väčšinou fungujeme na TPP, ale sme flexibilní aj na iné formy spolupráce.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Tento popis by asi mal byť zbytočný, keďže hľadáme skúseného Odoo konzultanta / konzultantku, ktorí vedia ako prebieha Odoo implementačný projekt a zažili ich už niekoľko.

Tvoja úloha:
Hlavnou úlohou tejto role je technicky a procesne pripraviť pôdu pre úspešnú implementáciu ERP systému Odoo a následne doručiť projekt pre našich klientov. Ale nie je to samotárska pozícia - budú Ti nápomocní niektorí z 200 ľudí, ktorí pracujú pre Portcities.

Budeš prechádzať cez celý proces - od analýzy, konfigurácie softvéru až po samotný Go-Live. Tvoj cieľ? Pomôcť klientovi s jeho procesmi, automatizovať a digitalizovať jeho procesy a urobiť z prechodu na nový systém hladký a bezproblémový zážitok.
Využiješ svoje analytické schopnosti na pochopenie potrieb zákazníka a procesov ich podnikania. Následne navrhneš riešenia, ktoré budú presne zapadať do ich prostredia.

Spolupráca so špičkovým developerským tímom:
Vytvoríte spoločne technické špecifikácie systému, ktoré budú základom pre ďalší vývoj. Spolupráca s developermi a ich následná kontrola zabezpečí, že všetko funguje tak, ako má.

Podpora predaja:
Tvoje znalosti a skúsenosti budú neoceniteľné aj pri podpore predajného tímu. Pomôžeš im vysvetliť technické možnosti systému a zodpovedať na otázky potenciálnych zákazníkov a prípadne smeruješ klienta k dobrému riešeniu.

Flexibilný pracovný čas.
Pracujeme zväčša 3 dni z officu a 2 dni z domu.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

31.5.2024 (ostáva ešte 33 dní)

Požiadavky na zamestnanca

nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Odoo - Expert

Prax na pozícii/v oblasti

4

Počet rokov praxe

4

Minimálne 4 roky skúseností ako Odoo analytik, architekt alebo developer.
Vynikajúce komunikačné schopnosti.

Port Cities je globálna IT konzultačná spoločnosť, ktorá sa zameriava na implementáciu systému Odoo ERP, poskytuje business poradenstvo, IT poradenstvo a podporu a hostingové riešenia.

Port Cities vylepšuje firemnú efektivitu pomocou smart IT riešení. S viac ako 25 ročnou skúsenosťou na trhu, od nášho vzniku v rolu 1997, sme pomohli rásť množstvu firiem a spolu s ich úspechom sme vyrástli na medzinárodnú firmu s viac ako 200 zamestnancami na 4 kontinentoch.

Port Cities bolo ocenené ako najlepší Odoo Partner v regióne APAC v posledných štyroch rokoch (2019, 2020, 2021, 2022) a v súčasnosti sme oficiálnym partnerom Odoo v 12 krajinách sveta.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4776021  Dátum zverejnenia: 7.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 2 500 EUR/mesiac