Operátor automatizovanej výrobnej linky s vyhláškou 21

Porsche Werkzeugbau s. r. o.

Miesto práce
Horná Streda
Termín nástupu
dohodou
Od 1 257 EUR/mesiacMzda je zložená zo základnej mzdy od 990 EUR/brutto + 30% variabilná zložka. (Očakávaná mesačná mzda na úrovni 1257 EUR/mesiac) bez zarátania ostatných príplatkov: + ročná prémia + kvartálne prémie + ročný dochádzkový bonus + príspevok na stravu nad rámec zákona + nadčasové príplatky nad rámec zákona + príspevok na PHM (od 26 km jedna cesta) Finálna úroveň inzerovanej základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať v stabilnej spoločnosti, ktorá masívne investuje aj v týchto ťažkých časoch? Zaujíma Ťa automobilový priemysel? Chceš sa podieľať na projektoch v oblasti vývoja a výroby inovatívnych a jedinečných produktov pre značku Porsche? Nepremeškaj príležitosť a buď súčasťou inovatívneho projektu Porsche! Rozhodni ešte dnes o svojej budúcnosti a pridaj sa do nášho tímu. Buď spolu s nami pri zrode elektromobility na Slovensku.

Hlavná náplň práce:
• Vykonávanie jednotlivých pracovných krokov na linke podľa pracovných inštrukcií
• Evidencia dokumentácie výroby a jej aktualizácia
• Udržiavanie poriadku na pracovisku
• Zlepšovanie procesov na výrobnej linke
• Dodržiavanie BOZP na pracovisku
• Trojzmenná prevádzka

• Ročná prémia
• Kvartálna prémia
• Bohatý sociálny program
• Ročný dochádzkový bonus
• Možnosti odborného a kariérneho rastu
• Príspevok na stravu nad rámec zákona
• Príspevok na dochádzanie od 26 km na jednu cestu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické / technické vzdelanie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Vyhláška 508/2009 Zb.z. §21 - Mierne pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Operátor výroby

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• Elektrotechnická spôsobilosť §21 a viac podmienkou
• Prax v sériovej výrobe alebo automotive výhodou
• Analytické myslenie
• Čítanie technickej dokumentácie
• Manuálna zručnosť
• Ochota vzdelávať sa
• Flexibilita a samostatnosť
• Tímová spolupráca
• Zodpovednosť a precíznosť
• Proaktívny prístup

Porsche Werkzeugbau s.r.o. vyvíja a vyrába všetky druhy lisovacích nástrojov pre výrobu dielov na karosérie.
Produkuje najzložitejšie nástroje aj pre iných renomovaných výrobcov automobilov. Okrem toho neustále rozširuje ponuku služieb, od zapracovania až po pravidelnú údržbu nástrojov.

V roku 2020 vybudovala spoločnosť Porsche Werkzeugbau s.r.o. v Hornej Strede Centrum automatizácie a robotizácie automobilovej výroby. Toto stredisko na vývoj nových progresívnych technológií je postavené na skúsených odborníkoch, ktorých úlohou je vybudovať tím s kompetenciou v oblasti vývoja, výstavby a uvedenia do prevádzky automatizovaných výrobných zariadení pre spájanie dielov karosérii a zabezpečenie špičkovej kvality spájaných zostáv.

Od roku 2022 budujeme v Hornej Strede jedinečnú a inovatívnu výrobu Li-ion batériových modulov pre elektromobily značky Porsche.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4766003  Dátum zverejnenia: 21.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 257 EUR/mesiac