Logista

Porsche Werkzeugbau s. r. o.

Miesto práce
Horná Streda
Termín nástupu
ihneď
1 250 EUR/mesiacMzda je zložená zo základnej mzdy od 990 EUR/brutto + 30% variabilná zložka (očakávaná mesačná mzda na úrovni 1250 EUR/mesiac) bez zarátania ostatných príplatkov: + príspevok na PHM (od 26 km jedna cesta) + ročná prémia + kvartálne prémie + ročný dochádzkový bonus + nadčasové príplatky nad rámec zákona + príspevok na stravu nad rámec zákona Finálna úroveň inzerovanej základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať v stabilnej spoločnosti, ktorá masívne investuje aj v týchto ťažkých časoch? Zaujíma Ťa automobilový priemysel? Chceš sa podieľať na projektoch v oblasti vývoja a výroby inovatívnych a jedinečných produktov pre značku Porsche? Nepremeškaj príležitosť a buď súčasťou inovatívneho projektu Porsche! Rozhodni ešte dnes o svojej budúcnosti a pridaj sa do nášho tímu. Buď spolu s nami pri zrode elektromobility na Slovensku.

Medzi hlavnú náplň práce patrí:
• Navážanie, výmena a odvoz materiálu a výrobných komponentov vo výrobnej linke
• Zodpovednosť za plynulosť chodu výrobnej linky
• Obsluha zdvíhacích a prepravných zariadení pri zásobovaní vo výrobnej linky
• Kooperácia s ostatnými pracovníkmi výroby pri včasnosti materiálového toku vo výrobnej linke
• Evidencia dokumentácie logistiky a jej aktualizácia
• Udržiavanie poriadku na pracovisku
• Práca s PC
• Trojzmenná prevádzka

• Jazykové kurzy
• Ročná prémia
• Kvartálna prémia
• Bohatý sociálny program
• Ročný dochádzkový bonus
• Možnosti odborného a kariérneho rastu
• Príspevok na stravu nad rámec zákona
• Príspevok na dochádzanie od 26 km na jednu cestu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

elektrotechnické / technické vzdelanie výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Prax na pozícii/v oblasti

skladník, logistik

Počet rokov praxe

1

• Oprávnenie na VZV podmienkou
• Znalosť práce s dokladmi: príjemka / výdajka
• Manuálna zručnosť
• Ochota vzdelávať sa
• Flexibilita a samostatnosť
• Tímová spolupráca
• Zodpovednosť a precíznosť
• Proaktívny prístup

Porsche Werkzeugbau s.r.o. vyvíja a vyrába všetky druhy lisovacích nástrojov pre výrobu dielov na karosérie.
Produkuje najzložitejšie nástroje aj pre iných renomovaných výrobcov automobilov. Okrem toho neustále rozširuje ponuku služieb, od zapracovania až po pravidelnú údržbu nástrojov.

V roku 2020 vybudovala spoločnosť Porsche Werkzeugbau s.r.o. v Hornej Strede Centrum automatizácie a robotizácie automobilovej výroby. Toto stredisko na vývoj nových progresívnych technológií je postavené na skúsených odborníkoch, ktorých úlohou je vybudovať tím s kompetenciou v oblasti vývoja, výstavby a uvedenia do prevádzky automatizovaných výrobných zariadení pre spájanie dielov karosérii a zabezpečenie špičkovej kvality spájaných zostáv.

Od roku 2022 budujeme v Hornej Strede jedinečnú a inovatívnu výrobu Li-ion batériových modulov pre elektromobily značky Porsche.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Patrícia Hesová
E-mail: poslať životopis
ID: 4550175  Dátum zverejnenia: 23.2.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 250 EUR/mesiac