Technik automatizovanej linky

Porsche Werkzeugbau s. r. o.

Miesto práce
Horná Streda
Termín nástupu
dohodou
Od 1 482 EUR/mesiacMzda je zložená zo základnej mzdy od 1 140 EUR/brutto + 30% variabilná zložka (očakávaná mesačná mzda od je na úrovni 1482 EUR/mesiac) bez zarátania ostatných príplatkov: + príspevok na dochádzanie (od 26 km jedna cesta) + ročný bonus + kvartálne prémie + nadčasové príplatky nad rámec zákona + príspevok na stravu nad rámec zákona. Finálna úroveň inzerovanej základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať v stabilnej spoločnosti, ktorá masívne investuje aj v týchto ťažkých časoch? Zaujíma Ťa automobilový priemysel? Chceš sa podieľať na projektoch v oblasti vývoja a výroby inovatívnych a jedinečných produktov pre značku Porsche? Nepremeškaj príležitosť a buď súčasťou inovatívneho projektu Porsche! Rozhodni ešte dnes o svojej budúcnosti a pridaj sa do nášho tímu. Buď spolu s nami pri zrode elektromobility na Slovensku.

• Obsluha automatizovanej výrobnej časti linky
• Podpora logistiky na danej časti výrobnej linky
• Spolupráca s operátormi a podpora ich činností na danej časti výrobnej linky
• Evidencia dokumentácie výroby a jej aktualizácia
• Udržiavanie poriadku na pracovisku
• Zlepšovanie procesov na výrobnej linke
• Dodržiavanie BOZP na pracovisku
• Flexibilné nasadenie
• Práca na tri zmeny

• Jazykové kurzy
• Ročná prémia
• Kvartálna prémia
• Bohatý sociálny program
• Ročný dochádzkový bonus
• Možnosti odborného a kariérneho rastu
• Príspevok na stravu nad rámec zákona
• Príspevok na dochádzanie od 26 km na jednu cestu

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Elektrotechnické

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

• Platná elektrotechnická vyhláška min. § 21 – podmienkou!
• Analytické myslenie
• Organizačné schopnosti
• Ochota vzdelávať sa
• Flexibilita a samostatnosť
• Týmová spolupráca
• Zodpovednosť a precíznosť

Porsche Werkzeugbau s.r.o. vyvíja a vyrába všetky druhy lisovacích nástrojov pre výrobu dielov na karosérie.
Produkuje najzložitejšie nástroje aj pre iných renomovaných výrobcov automobilov. Okrem toho neustále rozširuje ponuku služieb, od zapracovania až po pravidelnú údržbu nástrojov.

V roku 2020 vybudovala spoločnosť Porsche Werkzeugbau s.r.o. v Hornej Strede Centrum automatizácie a robotizácie automobilovej výroby. Toto stredisko na vývoj nových progresívnych technológií je postavené na skúsených odborníkoch, ktorých úlohou je vybudovať tím s kompetenciou v oblasti vývoja, výstavby a uvedenia do prevádzky automatizovaných výrobných zariadení pre spájanie dielov karosérii a zabezpečenie špičkovej kvality spájaných zostáv.

Od roku 2022 budujeme v Hornej Strede jedinečnú a inovatívnu výrobu Li-ion batériových modulov pre elektromobily značky Porsche.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Vladimíra Urbánek Chylová
E-mail: poslať životopis
ID: 4531196  Dátum zverejnenia: 26.7.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 482 EUR/mesiac