Špecialista logistiky

Porsche Werkzeugbau s. r. o.

Miesto práce
Horná Streda
1 800 EUR/mesiacOkrem základnej mzdy ponúkame aj kvartálne odmeny, ročný bonus a 13. mzdu. Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa automobilový priemysel? Chceš byť pri zrode elektromobility na Slovensku? Máš rád/a vysoké pracovné nasadenie a menej stereotypnú prácu ? Ak sú tvoje silné stránky komunikatívnosť a spoľahlivosť, táto pozícia je presne pre Teba!

Čo bude Tvojou pracovnou náplňou?
  • zodpovednosť za plánovanie a koordináciu zdrojov (vstupný materiál, procesný materiál, pracovné prostriedky),
  • zabezpečenie všetkých činností zásobovacieho reťazca vo fáze nábehu projektu,
  • zapracovanie inžinieringových zmien produktu procesu,
  • návrh riešení na zefektívnenie zásobovacieho reťazca a súvisiacich procesov,
  • plánovanie dodávok dielov od dodávateľov s cieľom dosiahnuť stanovené výrobné ciele,
  • nastavenie procesu skladových zásob a plánu inventúr,
  • koordinovanie pracovných úloh a spolupráca s ostatnými oddeleniami,
  • príprava podkladov pre obstarávanie a spoluúčasť na výberových konaniach,
  • nastavenie systému reportingu a potrebnej dokumentácie,
  • tvorba odborných dokumentov a podkladov pre novo vznikajúcu divíziu vo fáze nábehu,
  • aktívna účasť na projektoch a pravidelných termínoch,

Pridaj sa k nám a okrem práce v stabilnej, mladej a rozvíjajúcej sa spoločnosti patriacej do koncernu Porsche získaj aj ďalšie benefity a výhody :
  • moderné a medzinárodné pracovné prostredie
  • príspevok na dochádzanie za prácou
  • finančný príspevok na stravu nad rámec zákona
  • vzdelávacie kurzy a školenia
  • odborný a profesijný rast
  • kvartálne odmeny
  • 13.mzda
  • ročný bonus
  • flexibilný pracovný čas
  • kultúrne a športové podujatia
  • bohatý sociálny program
  • teambuildingové akcie

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
SAP R/3 - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

  • organizačné a plánovacie schopnosti,
  • komunikačné a prezentačné zručnosti
  • flexibilita
  • analytické myslenie
  • práca v tíme, samostatnosť , zodpovednosť a precíznosť, orientácia v procesoch
  • dôslednosť a iniciatívny prístup

Odborné nároky na uchádzača:
  • prax v logistike podmienkou
  • prax v automotive oblasti výhodou

Porsche Werkzeugbau s.r.o. vyvíja a vyrába všetky druhy lisovacích nástrojov pre výrobu dielov na karosérie.
Produkuje najzložitejšie nástroje aj pre iných renomovaných výrobcov automobilov. Okrem toho neustále rozširuje ponuku služieb, od zapracovania až po pravidelnú údržbu nástrojov.

V roku 2020 vybudovala spoločnosť Porsche Werkzeugbau s.r.o. v Hornej Strede Centrum automatizácie a robotizácie automobilovej výroby. Toto stredisko na vývoj nových progresívnych technológií je postavené na skúsených odborníkoch, ktorých úlohou je vybudovať tím s kompetenciou v oblasti vývoja, výstavby a uvedenia do prevádzky automatizovaných výrobných zariadení pre spájanie dielov karosérii a zabezpečenie špičkovej kvality spájaných zostáv.

Od roku 2022 budujeme v Hornej Strede jedinečnú a inovatívnu výrobu Li-ion batériových modulov pre elektromobily značky Porsche.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Gabrišová
E-mail: poslať životopis
ID: 4502101  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac