Junior účtovníčka/ účtovník

Porsche Werkzeugbau s. r. o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ihneď
1 100 - 1 400 EUR/mesiac+ variabilná zložka tvorená kvartálnymi odmenami, 13. mzdou, ročnou odmenou. Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať v stabilnej spoločnosti, ktorá je úspešná a napreduje aj v týchto ťažkých časoch?
Zaujíma Ťa automobilový priemysel? Ak si ambiciózny a chceš byť súčasťou rodiny Porsche Werkzeugbau, tak táto pozícia je presne pre teba!

Budeš zodpovedať za:
  • účtovanie dodávateľských a odberateľských faktúr,
  • účtovanie a oceňovanie majetku, pohľadávok, záväzkov, účtovaním skladu a pod.
  • účtovanie bankových výpisov, interných dokladov,
  • účtovanie cestovných výkazov,
  • administratíva a organizačná podpora pri mesačný a ročných závierkových prácach , auditoch

  • tvorivá a kreatívna práca v dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti
  • možnosti ďalšieho odborného a kariérneho rastu
  • kvartálne odmeny
  • trinásta mzda
  • flexibilný pracovný čas
  • príspevok pri narodení dieťaťa, pri sobáši, pri životnom jubílei
  • príspevok pri odporúčaní zamestnanca
  • ročný bonus za dochádzku
  • jazykové kurzy priamo na pracovisku
  • príspevok na kultúrne a športové podujatia
  • bohatý sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Pre zaradenie do výberového konania požadujeme:
  • životopis bez fotografie
  • súhlas so spracovaním osobných údajov

Prílohy o štúdiu, projektoch, fotografie a podobné dokumenty, ktoré obsahujú osobné údaje a citlivé informácie o projektoch iných firiem, ktoré nie sú potrebné k uskutočneniu výberového konania prosíme neposielať. Všetky osobné údaje a citlivé dokumenty tretích strán budú vymazané.

Vážime si všetkých uchádzačov o zamestnanie ako aj ich nadobudnuté vzdelanie a skúsenosti. Všetky životopisy prechádzajú starostlivým a dôsledným posúdením, avšak vzhľadom na vysoký počet uchádzačov nie je v našich silách reagovať na všetky prijaté žiadosti, a preto budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí v čo najväčšej miere spĺňajú nami požadované kritéria.
Za Vaše pochopenie vopred ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonomické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Mierne pokročilý
SAP - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

  • znalosť účtovných postupov
  • znalosť zákona o DPH
  • skúsenosť so SAP výhodou
  • prax na obdobnej pozícií výhodou
  • schopnosť rýchlo sa učiť nové veci
  • samostatnosť pri riešení úloh
  • záujem o osobný rozvoj
  • analytické schopnosti
  • zmysel pre zodpovednosť, dôslednosť
  • zmysel pre detail
  • spoľahlivosť
  • dodržiavanie termínov
  • asertívne správanie
  • príjemné vystupovanie
  • flexibilita

Porsche Werkzeugbau s.r.o. vyvíja a vyrába všetky druhy lisovacích nástrojov pre výrobu dielov na karosérie.
Produkuje najzložitejšie nástroje aj pre iných renomovaných výrobcov automobilov. Okrem toho neustále rozširuje ponuku služieb, od zapracovania až po pravidelnú údržbu nástrojov.

V roku 2020 vybudovala spoločnosť Porsche Werkzeugbau s.r.o. v Hornej Strede Centrum automatizácie a robotizácie automobilovej výroby. Toto stredisko na vývoj nových progresívnych technológií je postavené na skúsených odborníkoch, ktorých úlohou je vybudovať tím s kompetenciou v oblasti vývoja, výstavby a uvedenia do prevádzky automatizovaných výrobných zariadení pre spájanie dielov karosérii a zabezpečenie špičkovej kvality spájaných zostáv.

Od roku 2022 budujeme v Hornej Strede jedinečnú a inovatívnu výrobu Li-ion batériových modulov pre elektromobily značky Porsche.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Bc. Vladimíra Urbánek Chylová
E-mail: poslať životopis
ID: 4502095  Dátum zverejnenia: 16.1.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac