Špecialista údržby pre sériovú výrobu

Porsche Werkzeugbau s. r. o.

Miesto práce
Horná Streda
2 100 EUR/mesiac+ variabilná zložka tvorená kvartálnymi odmenami a 13. mzdou. Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa automobilový priemysel? Chceš byť pri zrode elektromobility na Slovensku? Hľadáš zaujímavú a menej stereotypnú prácu? Ak si komunikatívny/a spoľahlivý/a táto pozícia je presne pre teba!

Čo bude Tvojou pracovnou náplňou?
  • vytvorenie štruktúry a kvalifikačného plánu jednotlivých pracovníkov údržby,
  • zodpovednosť za plánovanie a koordináciu údržby strojov a zariadení,
  • nastavenie systému preventívnej a operatívnej údržby strojov a zariadení,
  • vypracovanie a aktualizovanie plánov údržby,
  • analyzovanie príčin prestojov a prijímanie opatrení na ich eliminovanie,
  • určovanie úzkych miest na výrobných zariadeniach a definovanie opatrení na ich odstránenie,
  • dodržiavanie kvalitatívnych a bezpečnostných predpisov,
  • zabezpečovanie technického vybavenia prevádzky,
  • pravidelný reporting a udržiavanie dokumentácie,
  • tvorba odborných dokumentov a podkladov pre novo vznikajúcu divíziu pri nábehu,
  • aktívna účasť na projektoch a pravidelných termínoch,

Pridaj sa k nám a okrem práce v stabilnej, mladej a rozvíjajúcej sa spoločnosti patriacej do koncernu Porsche získaj aj ďalšie benefity a výhody:

  • moderné a medzinárodné pracovné prostredie
  • vzdelávacie kurzy a školenia
  • odborný a profesijný rast
  • kvartálne odmeny
  • 13. mzda
  • ročný bonus
  • flexibilný pracovný čas
  • príspevok na dochádzanie do práce
  • jazykové kurzy na pracovisku
  • kultúrne a športové podujatia

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické výhodou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • organizačné a plánovacie schopnosti
  • komunikačné a prezentačné zručnosti
  • flexibilita a samostatnosť
  • analytické a technické myslenie
  • tímová práca
  • zodpovednosť a precíznosť, orientácia v procesoch
  • dôslednosť a iniciatívny prístup
  • paragraf 21-23

Porsche Werkzeugbau s.r.o. vyvíja a vyrába všetky druhy lisovacích nástrojov pre výrobu dielov na karosérie.
Produkuje najzložitejšie nástroje aj pre iných renomovaných výrobcov automobilov. Okrem toho neustále rozširuje ponuku služieb, od zapracovania až po pravidelnú údržbu nástrojov.

V roku 2020 vybudovala spoločnosť Porsche Werkzeugbau s.r.o. v Hornej Strede Centrum automatizácie a robotizácie automobilovej výroby. Toto stredisko na vývoj nových progresívnych technológií je postavené na skúsených odborníkoch, ktorých úlohou je vybudovať tím s kompetenciou v oblasti vývoja, výstavby a uvedenia do prevádzky automatizovaných výrobných zariadení pre spájanie dielov karosérii a zabezpečenie špičkovej kvality spájaných zostáv.

Od roku 2022 budujeme v Hornej Strede jedinečnú a inovatívnu výrobu Li-ion batériových modulov pre elektromobily značky Porsche.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Gabrišová
E-mail: poslať životopis
ID: 4347362  Dátum zverejnenia: 6.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 100 EUR/mesiac