Vedúci oddelenia plánovania

Porsche Werkzeugbau s. r. o.

Miesto práce
Horná Streda
Termín nástupu
1.03.2023
2 300 EUR/mesiac+ variabilná zložka tvorená kvartálnymi odmenami a 13. mzdou. Finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Zaujíma ťa automobilový priemysel ? Chceš byť pri zrode elektromobility na Slovensku ? Máš rád/a vysoké pracovné nasadenie a menej stereotypnú prácu ?
Čo bude Tvojou pracovnou náplňou?
  • koncepčné plánovanie a spolupodieľanie sa na vývoji,
  • vedenie technických jednaní, predstavení a prebierok s dodávateľom technológie,
  • tvorba a aktualizovanie 2D a 3D layoutov,
  • tvorba odborných dokumentov a materiálov pre novo vznikajúcu divíziu,
  • spracovanie internej a externej písomnej komunikácie,
  • organizácia činností a riadenie tímu pracovníkov,
  • vedenie a motivácia tímu zodpovedného za prípravu pracovných postupov pre sériovú výrobu, taktovanie montážnej linky, technického zabezpečenia budovy a vytváranie kalkulácií,
  • aktívna účasť na projektoch a pravidelných termínoch,
  • pravidelný reporting a udržiavanie dokumentácie,

Pridaj sa k nám a okrem práce v stabilnej, mladej a rozvíjajúcej sa spoločnosti patriacej do koncernu Porsche získaj aj ďalšie benefity a výhody :
  • moderné a medzinárodné pracovné prostredie
  • vzdelávacie kury a školenia,
  • odborný a profesijný rast;
  • kvartálne odmeny;
  • 13.mzda;
  • ročný bonus,
  • flexibilný pracovný čas,
  • kultúrne a športové podujatia,

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, elektrotechnické výhodou

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

  • dobré organizačné a plánovacie schopnosti,
  • dobré komunikačné a prezentačné zručnosti,
  • flexibilita a ochota cestovať do zahraničia,
  • analytické myslenie
  • práca v tíme, samostatnosť , zodpovednosť a precíznosť, orientácia v procesoch
  • dôslednosť a iniciatívny prístup

Porsche Werkzeugbau s.r.o. vyvíja a vyrába všetky druhy lisovacích nástrojov pre výrobu dielov na karosérie.
Produkuje najzložitejšie nástroje aj pre iných renomovaných výrobcov automobilov. Okrem toho neustále rozširuje ponuku služieb, od zapracovania až po pravidelnú údržbu nástrojov.

V roku 2020 vybudovala spoločnosť Porsche Werkzeugbau s.r.o. v Hornej Strede Centrum automatizácie a robotizácie automobilovej výroby. Toto stredisko na vývoj nových progresívnych technológií je postavené na skúsených odborníkoch, ktorých úlohou je vybudovať tím s kompetenciou v oblasti vývoja, výstavby a uvedenia do prevádzky automatizovaných výrobných zariadení pre spájanie dielov karosérii a zabezpečenie špičkovej kvality spájaných zostáv.

Od roku 2022 budujeme v Hornej Strede jedinečnú a inovatívnu výrobu Li-ion batériových modulov pre elektromobily značky Porsche.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Monika Gabrišová
E-mail: poslať životopis
ID: 4311041  Dátum zverejnenia: 5.12.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 2 300 EUR/mesiac