Senior konštruktér pre značku Porsche

Porsche Werkzeugbau s. r. o.

Miesto práce
Horná Streda
Termín nástupu
dohodou
Od 1 700 EUR/mesiacOkrem základnej mzdy ponúkame aj kvartálne odmeny, 13. mzdu či ročný bonus. Finálna úroveň základnej mzdy sa odvíja od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude Tvojou pracovnou náplňou?
o tvorba modelov, vytvorenie konceptu konštrukcie
o zapracovanie zmien
o vytvorenie konštrukcie na finálnu verziu
o tvorba výrobno – výkresovej dokumentácie podľa zákazníckych noriem, zvyklostí a interných predpisov
o zmenové riadenie
o technické práce potrebné pre tvorbu sprievodnej dokumentácie a iné projektové účely
o dodržiavať pravidlá a smernice kvality konštrukčných a technických prác
o podpora oddelenia SIM a PLA
o pevnostné FEM analýzy
o tvorba odborných dokumentov a podkladov pre novo vznikajúcu divíziu vo fáze nábehu
o aktívna účasť na projektoch a pravidelných termínoch

Pridaj sa k nám a okrem práce v stabilnej a rozvíjajúcej sa spoločnosti patriacej do koncernu Porsche získaj aj ďalšie benefity a výhody :

• 13.mzda v plnej výške
• kvartálne odmeny
• ročný bonus
• príspevok na dochádzanie do práce
• ročný bonus za dochádzku
• bonus za odporúčanie nového zamestnanca
• školenia pre odborný aj profesijný rast
• finančný príspevok na stravu nad rámec zákonnej povinnosti
• valorizácia mzdy každý rok na základe kolektívnej zmluvy
• práca v novom a modernom prostredí, hneď pri výjazde z diaľnice
• jazykové kurzy priamo na pracovisku
• tvorivá práca na oddelení konštrukcie
• možnosť kariérneho rastu
• flexibilná pracovná doba
• bohatý sociálny program
• teambuildingové akcie
• príspevok na šport a kultúru

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý
ANSYS - Základy
CATIA V5 - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • dobré komunikačné a prezentačné zručnosti
  • flexibilita a samostatnosť
  • analytické myslenie
  • práca v tíme, zodpovednosť
  • precíznosť a orientácia v procesoch
  • dôslednosť a iniciatívny prístup

Porsche Werkzeugbau s.r.o. vyvíja a vyrába všetky druhy lisovacích nástrojov pre výrobu dielov na karosérie.
Produkuje najzložitejšie nástroje aj pre iných renomovaných výrobcov automobilov. Okrem toho neustále rozširuje ponuku služieb, od zapracovania až po pravidelnú údržbu nástrojov.

V roku 2020 vybudovala spoločnosť Porsche Werkzeugbau s.r.o. v Hornej Strede Centrum automatizácie a robotizácie automobilovej výroby. Toto stredisko na vývoj nových progresívnych technológií je postavené na skúsených odborníkoch, ktorých úlohou je vybudovať tím s kompetenciou v oblasti vývoja, výstavby a uvedenia do prevádzky automatizovaných výrobných zariadení pre spájanie dielov karosérii a zabezpečenie špičkovej kvality spájaných zostáv.

Od roku 2022 budujeme v Hornej Strede jedinečnú a inovatívnu výrobu Li-ion batériových modulov pre elektromobily značky Porsche.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ing. Kristína Kaláberová
E-mail: poslať životopis
ID: 4297653  Dátum zverejnenia: 15.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 700 EUR/mesiac