Špecialista kvality (analýza procesu a produktu) výrobných liniek pre karosáreň

Porsche Werkzeugbau s. r. o.

Miesto práce
Horná Streda
Termín nástupu
dohodou
Od 1 800 EUR/mesiacUvádzame najnižšiu hranicu mesačnej mzdy, okrem mesačnej mzdy máme aj odmeňovací systém zložený z viacerých zložiek

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • spolupodieľanie sa (s oddeleniami konštrukcie, montáže, simulácie a plánovania) na vývoji výrobných liniek pre karosáreň
  • spolupráca pri uvádzaní riadiacich systémov do prevádzky, nábeh a optimalizácia technológií a výrobných liniek
  • nastavenie a optimalizácia výrobných liniek pre automobilový priemysel s cieľom dosiahnutia požadovaných kvalitatívnych kritérií (geometria, pevnosť, povrch) výrobku daných zákazníkom
  • nastavenie výrobných liniek hlavne podľa meracích protokolov a auditových správ
  • posudzovanie geometrie spájaných dielov
  • návrh a realizácia nápravných opatrení na zabezpečenie kvality vyrábaných produktov (hlavne geometrie plechových / karosárskych podskupín a dielov)
  • zúčastňuje sa technických jednaní so zákazníkom
  • podieľa sa na tvorbe dokumentácie: vizualizácie, prac. postupy, ...
  • zabezpečuje čiastočnú organizačnú podporu pri výstavbe linky na Slovensku alebo u zákazníka v zahraničí

  • tvorivá práca v novovznikajúcom oddelení pre vývoj automatizovaných liniek v spoločnosti Porsche
  • motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od pracovných skúseností uchádzača v danom odbore
  • možnosti odborného a kariérneho rastu + možnosť dlhodobého nasadenia v zahraničí
  • získavanie zaujímavých odborných a personálnych skúseností pri vzniku nového oddelenia
  • kvartálne ohodnotenie nad rámec základnej mzdy
  • bohatý sociálny program
  • flexibilný pracovný čas
  • jazykové kurzy
  • 13. mzda

Informácie o výberovom konaní

Pre zaradenie do výberového konania požadujeme:
  • životopis bez fotografie
  • súhlas so spracovaním osobných údajov

Prílohy o štúdiu, projektoch, fotografie a podobné dokumenty, ktoré obsahujú osobné údaje a citlivé informácie o projektoch iných firiem, ktoré nie sú potrebné k uskutočneniu výberového konania prosíme neposielať. Všetky osobné údaje a citlivé dokumenty tretích strán budú vymazané.

Na pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Strojárstvo, Automotive- mechatronika, Kvalita výr. procesov, Výrobné procesy a technológie, Metrológia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Mierne pokročilý
CATIA - Základy
Hyper KVS - Mierne pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2

  • znalosť nemeckého jazyka (znalosť anglického jazyka – výhodou)
  • 100% záujem v obore, ochota a chuť sa ďalej vzdelávať
  • práca v tíme a aj celkom samostatne
  • technické myslenie a samostatnosť
  • prozákaznícky orientovaný prístup
  • analytické schopnosti / myslenie
  • dôslednosť a iniciatívny prístup
  • ochota cestovať do zahraničia
  • zmysel pre zodpovednosť
  • dodržiavanie termínov
  • flexibilita

Odborné nároky na uchádzača
znalosť VW systémov (napr. Hyper KVS, Nolis, WVM Catia, ...), QSI noriem VW koncernu a procesov vo VW je výhodou
  • znalosť moderných spájacích technológií pre karosáreň je výhodou
  • skúsenosť s nábehom novej linky (geometria, spájacie technológie)
  • znalosť automatizovaných výrobných procesov v Automotive výhodou
  • prax v obore vítaná

Porsche Werkzeugbau s.r.o. vyvíja a vyrába všetky druhy lisovacích nástrojov pre výrobu dielov na karosérie.
Produkuje najzložitejšie nástroje aj pre iných renomovaných výrobcov automobilov. Okrem toho neustále rozširuje ponuku služieb, od zapracovania až po pravidelnú údržbu nástrojov.

V roku 2020 vybudovala spoločnosť Porsche Werkzeugbau s.r.o. v Hornej Strede Centrum automatizácie a robotizácie automobilovej výroby. Toto stredisko na vývoj nových progresívnych technológií je postavené na skúsených odborníkoch, ktorých úlohou je vybudovať tím s kompetenciou v oblasti vývoja, výstavby a uvedenia do prevádzky automatizovaných výrobných zariadení pre spájanie dielov karosérii a zabezpečenie špičkovej kvality spájaných zostáv.

Od roku 2022 budujeme v Hornej Strede jedinečnú a inovatívnu výrobu Li-ion batériových modulov pre elektromobily značky Porsche.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 4005118  Dátum zverejnenia: 8.8.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac