Praktikant na oddelenie automatizácie

Porsche Werkzeugbau s. r. o.

Miesto práce
Horná Streda
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
ihneď
4,5 - 6 EUR/hod.výška mzdy závisí od skúseností kandidáta a bude prehodnotená na osobnom stretnutí

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Ak si študent VŠ so zameraním na elektrotechniku či mechatroniku, ponúkame Ti šancu byť súčasťou nášho tímu a získať veľa skúseností z automatizácie. Navyše ak budeš šikovný, pracovné miesto Ti vieme ponúknuť aj po skončení VŠ!

  • Pomocné práce na oddelení automatizácie
  • Spolupodieľanie sa na realizácii a uvedení nových robotizovaných liniek do prevádzky
  • Technická a administratívna podpora pre projektový tím programátorov

  • tvorivá práca v novovznikajúcom oddelení pre vývoj automatizovaných liniek
  • možnosť nastúpiť na hlavný pracovný pomer po skončení štúdia
  • získavanie zaujímavých odborných skúseností pri vzniku nového oddelenia
  • zaučenie a začlenenie do projektového tímu programátorov
  • flexibilný pracovný čas

Informácie o výberovom konaní

Pre zaradenie do výberového konania požadujeme:
  • súhlas so spracovaním osobných údajov
  • životopis bez fotografie

Prílohy o štúdiu, projektoch, fotografie a podobné dokumenty, ktoré obsahujú osobné údaje a citlivé informácie o projektoch iných firiem, ktoré nie sú potrebné k uskutočneniu výberového konania prosíme neposielať. Všetky osobné údaje a citlivé dokumenty tretích strán budú vymazané.

Na pohovor budú pozvaní iba vybraní uchádzači.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Vzdelanie v odbore

Priemyselná automatizácia, Mechatronika, Elektrotechnika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

  • študent 3.- 5. ročníka VŠ
  • VŠ elektrotechnického alebo technického zamerania
  • samostatnosť a ochota ďalej sa vzdelávať
  • tímová spolupráca
  • znalosť nemeckého jazyka – je výhodou
  • elektrotechnická vyhláška – min. § 20

Odborné nároky na uchádzača
  • Siemens TIA portál V15 a vyššie, SIMATIC STEP7 – základy
  • Allen Bradley, Phoenix alebo iná značka PLC - výhodou
  • Microsoft Office – pokročilý
  • základná znalosť čítania elektrických schém zapojenia

Porsche Werkzeugbau s.r.o. vyvíja a vyrába všetky druhy lisovacích nástrojov pre výrobu dielov na karosérie.
Produkuje najzložitejšie nástroje aj pre iných renomovaných výrobcov automobilov. Okrem toho neustále rozširuje ponuku služieb, od zapracovania až po pravidelnú údržbu nástrojov.

V roku 2020 vybudovala spoločnosť Porsche Werkzeugbau s.r.o. v Hornej Strede Centrum automatizácie a robotizácie automobilovej výroby. Toto stredisko na vývoj nových progresívnych technológií je postavené na skúsených odborníkoch, ktorých úlohou je vybudovať tím s kompetenciou v oblasti vývoja, výstavby a uvedenia do prevádzky automatizovaných výrobných zariadení pre spájanie dielov karosérii a zabezpečenie špičkovej kvality spájaných zostáv.

Od roku 2022 budujeme v Hornej Strede jedinečnú a inovatívnu výrobu Li-ion batériových modulov pre elektromobily značky Porsche.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 3996708  Dátum zverejnenia: 27.4.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 4,5 EUR/hod.