Vedúci oddelenia elektro-plánovania zváracích liniek

Porsche Werkzeugbau s. r. o.

Miesto práce
Štúrova 1, 018 41 Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
dohodou
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
2000,- Eur + odmeny

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- koncepčné plánovanie elektrických komponentov pre zváracie linky
- účasť na technických jednaniach so zákazníkom
- plánovanie, rozmiestnenie a definícia typov komponentov v layoute
- komunikácia s oddeleniami mechanickej konštrukcie, simulácie a plánovania
- Tvorenie a koordinácia spolupráce s externými dodávateľskými firmami
- koordinácia vývoju aplikačného SW pre priemyslové riadiace systémy
- spolupráca pri uvádzaní riadiacich systémov do prevádzky, nábeh
technológií
- Tvorba a riadenie projektovej dokumentácie
- Návrh koncepcie automatizácie, návrh štandardov pre vývoj aplikačného SW
- Dozor nad vlastnými alebo externými programátormi
- podpora oddelenia plánovania pri koncepčnom plánovaní výrobných liniek
- podpora mechanickej konštrukcie pri tvorbe a preberaní pneumatických schém
- Podpora simulačného oddelenia vo fáze Virtuálneho uvedenia linky do prevádzky
- pre uchádzača so skúsenosťami v tejto oblasti možnosť vytvorenia vlastného oddelenia, zaručený kariérny rast
- vytváranie podkladov pre personálne oddelenie, vedenie pracovných pohovorov
- vytváranie podkladov pre plány investícii spojenými s tvorbou pracovných miest a rozvojom firmy

- tvorivá práca v novovznikajúcom oddelení pre vývoj automatizovaných liniek v spoločnosti Porsche
- získavanie zaujímavých odborných skúseností pri vzniku nového oddelenia
- kariérny rast
- motivujúce finančné ohodnotenie v závislosti od pracovných skúsenosti
- Výška mzdy závisí od odpracovaných rokov v danom odbore.
- kvartálne ohodnotenie nad rámec základnej mzdy
- 13. mzda
- flexibilný pracovný čas
- jazykové kurzy
- bohatý sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Pre zaradenie do výberového konania požadujeme:
- životopis bez fotografie
- súhlas so spracovaním osobných údajov

Prílohy o štúdiu, projektoch, fotografie a podobné dokumenty, ktoré obsahujú osobné údaje a citlivé informácie o projektoch iných firiem, ktoré nie sú potrebné k uskutočneniu výberového konania prosíme neposielať. Všetky osobné údaje a citlivé dokumenty tretích strán budú vymazané.
Ďakujeme všetkým, ktorí prejavili záujem, avšak kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Priemyselná automatizácia, Procesne inžinierstvo, Informatika

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Pokročilý (C1) alebo Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - pokročilý
Microsoft Excel - pokročilý
Microsoft PowerPoint - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Odborné nároky na uchádzača:
- znalosť riadiacich systémov Siemens
- prehlaď v oblasti inštalácie elektrických zariadení
- prax v odbore nutná
- skúsenosti s nábehom novej linky
- znalosť priemyslových komunikácií

Osobnostné predpoklady a zručnosti:
- technické myslenie
- znalosť nemeckého jazyka
- znalosť anglického jazyka – výhodou
- 100% záujem v obore, ochotu ďalej sa vzdelávať
- Schopnosť viesť tím, alebo pracovať v tíme a aj celkom samostatne
- dôslednosť
- zmysel pre zodpovednosť
- analytické schopnosti
- dodržiavanie termínov
- flexibilita

Spoločnosť Porsche Werkzeugbau s.r.o., výrobca strihacieho a tvárniaceho náradia a prípravkov pre automobilový priemysel, ktorá je dcérskou spoločnosťou Porsche AG.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Porsche Werkzeugbau s.r.o.
Štúrova 1
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

ID: 3415201   Dátum zverejnenia: 31.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   2000,- Eur + odmeny