Štipendista na oddelenie konštrukcie

Porsche Werkzeugbau s. r. o.

Miesto práce
Štúrova 1, 018 41 Dubnica nad Váhom, Trenčiansky kraj
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- prax, stáž na oddeleniach konštrukcie, technológie, programovania
- absolvent bude rotovať na oddeleniach

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

od 4,- Eur/hod.

• Prácu v stabilnej firme s dlhoročnou tradíciou
• Možnosť brigád popri štúdiu
• Vypracovanie záverečnej práce na podmienky praxe

Ponúkame pre absolventov, ktorí sa rozhodli pre ďalšie štúdium v odbore tvárnenia, konštrukcie, technológie podnikové štipendium vyplácané až do ukončenia štúdia, s následným nástupom do zamestnaneckého pomeru v našej spoločnosti, ďalej ponúkame platenú prázdninovú prax, resp, brigádnicky pomer, pomoc pri príprave záverečnej diplomovej práce.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy

Vzdelanie v odbore

strojárske - odbor tvárnenie, konštrukcia, technológia

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

• Dobré študijné výsledky
• Znalosť CAD výhodu

Spoločnosť Porsche Werkzeugbau s.r.o., výrobca strihacieho a tvárniaceho náradia a prípravkov pre automobilový priemysel, ktorá je dcérskou spoločnosťou Porsche AG.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Porsche Werkzeugbau s.r.o.
Štúrova 1
018 41 Dubnica nad Váhom

Kontakt

ID: 3345251   Dátum zverejnenia: 29.10.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   od 4,- Eur/hod.