Konštruktér lisovacieho náradia

Porsche Werkzeugbau s. r. o.

Miesto práce
Dubnica nad Váhom
Termín nástupu
ASAP
Od 1 200 EUR/mesiacZákladná mzda je od 1200 € brutto mesačne. K nej získaš príspevok na dochádzanie do práce,13. plat v plnej výške, kvartálne odmeny, ročný bonus, finančný príspevok na stravu nad rámec zákonnej povinnosti, vrátane každoročnej valorizácie a ďalšie nefinančné benefity. Finálna úroveň inzerovanej základnej mzdy závisí od individuálnych skúseností a schopností vybraného uchádzača.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Chceš pracovať v stabilnej spoločnosti, ktorá je úspešná a napreduje aj v týchto ťažkých časoch?
Zaujíma Ťa automobilový priemysel? Ak si ambiciózny a chceš byť súčasťou rodiny Porsche Werkzeugbau, tak táto pozícia je presne pre teba!

Tvojou pracovnou náplňou bude:
  • vykonávať konštrukčné práce v súlade so zadaním zákazníka, vedúceho projektu a vedúceho konštrukcie
Konštrukčnými prácami sa rozumie:
  • tvorba modelov
  • tvorba výrobno – výkresovej dokumentácie podľa zákazníckych noriem, zvyklostí a interných predpisov
  • zmenové riadenie
  • technické práce potrebné pre tvorbu sprievodnej dokumentácie a iné projektové účely
  • dodržiavať termíny konštrukčných a technických prác
  • dodržiavať pravidlá a smernice kvality konštrukčných a technických prác
  • kontrola úplnosti, správnosti a kvality pridelenej práce

  • 13.mzda v plnej výške
  • kvartálne odmeny
  • ročný bonus
  • príspevok na dochádzanie do práce
  • ročný bonus za dochádzku
  • finančný príspevok na stravu nad rámec zákonnej povinnosti
  • práca v novom a modernom prostredí, hneď pri výjazde z diaľnice
  • jazykové kurzy priamo na pracovisku
  • tvorivá práca na oddelení pre vývoj automatizovaných liniek
  • možnosť získať veľa cenných skúseností pri vzniku nového oddelenia
  • možnosť kariérneho rastu
  • flexibilný pracovný čas
  • bohatý sociálny program

Informácie o výberovom konaní

Pre zaradenie do výberového konania požadujeme:

  • životopis bez fotografie
  • súhlas so spracovaním osobných údajov

Prílohy o štúdiu, projektoch, fotografie a podobné dokumenty, ktoré obsahujú osobné údaje a citlivé informácie o projektoch iných firiem, ktoré nie sú potrebné k uskutočneniu výberového konania prosíme neposielať. Všetky osobné údaje a citlivé dokumenty tretích strán budú vymazané.

Vážime si všetkých uchádzačov o zamestnanie ako aj ich nadobudnuté vzdelanie a skúsenosti. Všetky životopisy prechádzajú starostlivým a dôsledným posúdením, avšak vzhľadom na vysoký počet uchádzačov nie je v našich silách reagovať na všetky prijaté žiadosti, a preto budeme kontaktovať iba uchádzačov, ktorí v čo najväčšej miere spĺňajú nami požadované kritéria.
Za Vaše pochopenie vopred ďakujeme!

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

strojárske

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

CATIA - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • znalosť CAD systémov
  • používateľ MS Office
  • práca v tíme a aj celkom samostatne
  • technické myslenie a samostatnosť
  • prozákaznicky orientovaný prístup
  • analytické schopnosti / myslenie
  • dôslednosť a iniciatívny prístup
  • zmysel pre zodpovednosť
  • dodržiavanie termínov
  • flexibilita

Porsche Werkzeugbau s.r.o. vyvíja a vyrába všetky druhy lisovacích nástrojov pre výrobu dielov na karosérie.
Produkuje najzložitejšie nástroje aj pre iných renomovaných výrobcov automobilov. Okrem toho neustále rozširuje ponuku služieb, od zapracovania až po pravidelnú údržbu nástrojov.

V roku 2020 vybudovala spoločnosť Porsche Werkzeugbau s.r.o. v Hornej Strede Centrum automatizácie a robotizácie automobilovej výroby. Toto stredisko na vývoj nových progresívnych technológií je postavené na skúsených odborníkoch, ktorých úlohou je vybudovať tím s kompetenciou v oblasti vývoja, výstavby a uvedenia do prevádzky automatizovaných výrobných zariadení pre spájanie dielov karosérii a zabezpečenie špičkovej kvality spájaných zostáv.

Od roku 2022 budujeme v Hornej Strede jedinečnú a inovatívnu výrobu Li-ion batériových modulov pre elektromobily značky Porsche.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov

Kontakt

ID: 2351340  Dátum zverejnenia: 3.4.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 200 EUR/mesiac