Marketing a PR manažér pre značku AUDI

Porsche Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Vajnorská 160, Bratislava
Termín nástupu
ASAP

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Marketing a PR manažér značky je zodpovedný za komplexné riadenie komunikačných nástrojov a ich koordináciu
- zodpovednosť za prípravu a exekúciu kampaní na podporu predaja, uvedenia nových produktov a služieb na trh
- zodpovednosť za organizáciu spoločenských a športových akcií, sponzoring a prácu s ambasádormi značky
- riadenie PR komunikácie s médiami a budgeting
- súčasťou kompetencií pracovnej pozície je koordinácia prípravy a exekúcií stanovených cieľov a stratégií s centrálnym marketingom a následne so sieťou autorizovaných predajcov značky na Slovensku

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania.Minimálna nástupná mzda začína na 2000 Eur brutto pri plnom úväzku.

práca v nadnárodnej spoločnosti prémiovej značky
stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
služobné vozidlo značky Audi
multisport karta

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala pošlite nám svoje podklady,životopis v slovenskom a anglickom jazyku spolu s Vašou fotografiou na našu e-mailovú adresu [email protected] alebo prostredníctvom stránky profesia: Poslať spoločnosti životopis

ĎAKUJEME, že ste sa rozhodli spojiť Váš kariérny rast práve s našou spoločnosťou.
Kontaktovať budeme len uchádzačov,ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

so zameraním na marketing, masmediálnu komunikáciu, ekonomiku, obchod výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

- výhodou je minimálne 5 ročná marketingová skúsenosť v nadnárodnej obchodnej spoločnosti alebo v marketingu globálnej značky
- prax v automotive nie je nutná
- od kandidáta sa vyžaduje časová a priestorová flexibilita
- znalosť minimálne anglického jazyka slovom aj písmom
- znalosť nemeckého jazyka výhodou
- znalosť MS office

Autorizovaný importér vozidiel VW, Audi a Seat pre Slovenskú republiku.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Porsche Slovakia, spol. s r. o.
Vajnorská 160
83104 Bratislava
http://www.vw.sk, www.vwuzitkove.sk, www.audi.sk

Kontakt

ID: 3731059   Dátum zverejnenia: 2.8.2019   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   V tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania.Minimálna nástupná mzda začína na 2000 Eur brutto pri plnom úväzku.