Asistent/Asistentka marketingu servisu

Porsche Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Vajnorská 160, Bratislava
Termín nástupu
ASAP
1 300 EUR/mesiacV tomto prípade neponúkame jednotnú nástupnú mzdu. Je závislá od skúseností kandidáta a je predmetom partnerskej dohody počas výberového konania. Minimálna nástupná mzda začína na 1.300,- Eur brutto pri plnom úväzku.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora pri príprave marketingového plánu vrátane časového a finančného plánu
- spolupráca s externými agentúrami-monitoring dodržiavania plánov a termínov, reporting
- podpora pri plánovaní marketingových akcií na podporu predaja produktov a servisných služieb
- podpora pri organizácii a vyhodnocovaní efektivity a účinnosti akcií na podporu predaja produktov a servisných služieb
- podpora pri príprave a korektúrach tlačených a on-line materiálov
- podpora spolupráce s obchodnými partnermi pri uvádzaní servisných akcií na trh
- koordinácia aktivít s jednotlivými úsekmi v spoločnosti za účelom podpory predaja

práca v nadnárodnej spoločnosti prémiovej značky
stabilný a spoľahlivý zamestnávateľ
multisport karta

V prípade, že Vás naša ponuka zaujala pošlite nám svoje podklady,životopis v slovenskom a nemeckom alebo anglickom jazyku spolu s Vašou fotografiou na našu e-mailovú adresu [email protected] alebo prostredníctvom stránky profesia: Poslať spoločnosti životopis

ĎAKUJEME, že ste sa rozhodli spojiť Váš kariérny rast práve s našou spoločnosťou.
Kontaktovať budeme len uchádzačov,ktorí spĺňajú naše požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

so zameraním na marketing, masmediálnu komunikáciu, ekonomiku, obchod výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- všeobecný prehľad v automobilovom priemysle na domácom trhu a v Európe
- znalosť špecifických požiadaviek a prostredia zákazníkov v automobilovom priemysle výhodou
- znalosť poskytovania popredajnej starostlivosti a služieb zákazníkom výhodou
- marketing a predaj všeobecne
- profesionálne vystupovanie, komunikačné a organizačné schopnosti, kreativita, proaktivita, samostatnosť, orientácia na cieľ
-flexibilita

Porsche Slovakia je súčasťou spoločnosti Porsche Holding Salzburg pôsobiacej v 22 európskych krajinách, ako aj v Ázii a v Južnej Amerike a patriacej k najväčším automobilovým obchodným spoločnostiam v Európe. Je autorizovaným importérom vozidiel Volkswagen, Audi, SEAT, CUPRA a Volkswagen Úžitkové vozidlá pre Slovenskú republiku.
Spoločne vytvárame meno našim produktom a službám, ktoré dobre poznáte, pracujeme na výzvach, ako sú napr. e-mobilita a udržateľnosť.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3731059  Dátum zverejnenia: 10.1.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 300 EUR/mesiac