Diagnostický technik / diagnostická technička pre vozidlá Audi

Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Cesta na Senec 2/A, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 310 - 3 000 EUR/mesiacZákladná mzda je 1310 €. + Variabilná zložka v závislosti od plnenia plánu. + 13. plat. Osvedčenie § 22 Samostatného elektrotechnika a doklad o elektrotechnickom vzdelaní.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

  • diagnostikovanie porúch motorových vozidiel
  • vykonávanie montáže, demontáže, kalibrácie
  • inštalácia komponentov a systémov do vozidla, vykonávanie ich prepojenia (zosieťovanie) a
    odborné uvádzanie do prevádzky
  • oprava a údržba vozidiel, diagnostika a opravy elektroinštalácie motorových vozidiel
  • vykonávanie komplexnej opravy, ktoré sú potrebné pre obnovenie funkčnosti systémov, s využitím
  • všetkých k dispozícii stojacich dielenských informačných systémov
  • montáž a servis doplnkov a príslušenstva vo vozidle
  • samostatné vykonávanie záverečných kontrol
  • vykonávanie kontrol funkčnosti po všetkých komplexných opravách

  • ​Budeš pracovať v medzinárodnej spoločnosti s množstvom príležitostí pre osobný a kariérny rast. Získaš pravidelné školenia a možnosť rozvíjať svoje zručnosti a schopnosti.​
  • Budeš súčasťou stabilného kolektívu. Budeš mať príležitosť spolupracovať s tímom skúsených a úspešných profesionálov.
  • Budeš mať prístup k zamestnaneckým akciám eventom, ktoré prinesú veľa zábavy.
  • Budeš mať nárok na 13. plat a ďalšie finančné výhody, ktoré ocenia tvoje úsilie a oddanosť.
  • Budeš mať možnosť spoznať svet automobilov zvnútra.
  • Získavaj rôznebenefity výhody, ktoré ti umožnia žiť plnohodnotný život a dosiahnuť tvoje ciele. Napr. Zamestnanecké zľavy na produkty a služby, možnosti vzdelávania, finančné odmeny, dovolenka a pracovné voľno navyše, jedlo a nápoje a mnoho iného.

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, reagujte priamo cez www.profesia.sk zaslaním štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku alebo priamo e-mailom na adresu: [email protected]

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o..
Všetky žiadosti posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu, pozveme Vás na pohovor.
Odpovedať budeme iba tým uchádzačom, ktorých sme sa rozhodli pozvať na pohovor.
Ak Vás nebudeme kontaktovať do 10 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.
Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.6.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

Technický smer so zameraním na automobily, prípadne iný technický odbor.

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

Skúsenosti v odbore nutnosť

Počet rokov praxe

2

Prax v certifikovanom značkovom autoservise (prax so značkami Škoda, Seat, Volkswagen alebo Audi) sú výhodou.

  • znalosť motorových vozidiel
  • spoľahlivosť
  • absolvované školenia pre koncernové značky
  • odborný prístup k práci
  • samostatnosť
  • vzťah k automobilom
  • chuť pracovať
  • ochota sa vzdelávať

Požadované zručnosti

  • technické znalosti v oblasti opráv
  • aktívne vodičské oprávnenie - s praxou
  • technická znalosť motorových vozidiel
  • ​Osvedčenie § 22 Samostatného elektrotechnika a doklad o elektrotechnickom vzdelaní​

Spoločnosť Porsche Inter Auto Slovakia, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti Porsche Holding so sídlom v Salzburgu a patrí k najúspešnejším a najvýznamnejším podnikateľským subjektom v oblasti predaja a servisu automobilov v Európe. Sieť Porsche Inter Auto na Slovensku je tvorená tromi prevádzkami, ktoré sa nachádzajú v Bratislave. Na slovenskom trhu začala spoločnosť pôsobiť už v roku 1992. Porsche Inter Auto je autorizovaným servisným a predajným miestom pre značky Seat, Škoda, Volkswagen, Audi a Porsche. Zároveň je Porsche Inter Auto Slovakia aj importérom značky Porsche pre Slovenský trh.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Pavlíčková
E-mail: poslať životopis
ID: 4838443  Dátum zverejnenia: 24.5.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 310 EUR/mesiac