Predajca / Predajkyňa vozidiel Cupra (prevádzka Porsche Bratislava - Dolnozemská)

Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Dolnozemská cesta 7, Petržalka
Termín nástupu
dohodou
750 EUR/mesiacMzdu tvorí základná zložka (750€) - pri necertifikovanom predajcovi + garantovaná prémia 1500 € (na 6 mesiacov) V prípade už certifikovaného predajcu mzdu tvorí základná zložka vo výške 900 € + 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• zabezpečenie všetkých poskytovaných činností zákazníkom v oblasti predaja nových vozidiel
• stredobodom jeho úsilia musí byť spokojnosť zákazníka
• plnenie stanoveného cieľa predaja CUPRA
• využívať všetky dostupné informácie na získanie nových kontaktov na zákazníka a starostlivosť o doterajších zákazníkov
• oslovovanie zákazníkov a záujemcov o poskytovanie poradenstva
• predaj, analýza potrieb zákazníka, prezentácia produktu, vytváranie cenových ponúk
• znalosť postupu od objednania vozidla až po jeho odovzdanie zákazníkovi
• ponuky financovania a poistenia vozidiel
• zodpovednosť za racionálne zabezpečenie organizácie svojej práce v oblasti predaja
• evidencia a archivácia spisu o obchodnom prípade
• zodpovedné využívanie a vyplňovanie databáz systémov
• poskytovanie dodatkových služieb zákazníkovi v rámci komplexnej starostlivosti (ponuka financovania a poistenia vozidiel)
• tvorba reportov
• realizácia testovacích jázd
• vedenie procesu obchodných prípadov
• administratíva spojená s predajom vozidiel

  • Pri plnení plánovaných výsledkov nárok na služobné vozidlo (aj na súkromné účely).
  • Práca v medzinárodnej spoločnosti,
  • Stabilný kolektív,
  • Školenia,
  • Zamestnanecké akcie a eventy,
  • 13. plat,
  • Mobilný telefón a notebook / PC

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, reagujte priamo cez www.profesia.sk zaslaním štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku alebo priamo e-mailom na adresu: [email protected]

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o..
Všetky žiadosti posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu, pozveme Vás na pohovor.
Odpovedať budeme iba tým uchádzačom, ktorých sme sa rozhodli pozvať na pohovor.
Ak Vás nebudeme kontaktovať do 10 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.
Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

30.4.2024 (ostáva ešte 1 deň)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický alebo ekonomický smer výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Predajné zručnosti - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predaj vozidiel výhodou

Počet rokov praxe

2

• ukončená SŠ/VŠ
• vodičský preukaz skupiny B
• pro zákaznícka orientácia
• prax v oblasti predaja vozidiel alebo finančných produktov (výhodou)
• prehľad o aktuálnej ponuke na automobilovom trhu
• príjemné vystupovanie, výborné obchodné a komunikačné zručnosti
• samostatnosť a zodpovednosť, schopnosť stanoviť si ciele a priority
• vlastnú iniciatívu a pozitívny vzťah k automobilom
• tímového ducha a orientáciu na výsledok
• certifikát predajcu Škoda/VW/Audi a absolvované koncernové školenia sú výhodou

Spoločnosť Porsche Inter Auto Slovakia, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti Porsche Holding so sídlom v Salzburgu a patrí k najúspešnejším a najvýznamnejším podnikateľským subjektom v oblasti predaja a servisu automobilov v Európe. Sieť Porsche Inter Auto na Slovensku je tvorená tromi prevádzkami, ktoré sa nachádzajú v Bratislave. Na slovenskom trhu začala spoločnosť pôsobiť už v roku 1992. Porsche Inter Auto je autorizovaným servisným a predajným miestom pre značky Seat, Škoda, Volkswagen, Audi a Porsche. Zároveň je Porsche Inter Auto Slovakia aj importérom značky Porsche pre Slovenský trh.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Pavlíčková
E-mail: poslať životopis
ID: 4773289  Dátum zverejnenia: 30.3.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac