Predajca / Predajkyňa vozidiel Volkswagen pre prevádzku Porsche Bratislava - Vajnorská

Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Vajnorská 162, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
750 EUR/mesiacMzdu tvorí základná zložka (750€) - pri necertifikovanom predajcovi + garantovaná prémia 1500€ (na 6 mesiacov) V prípade už certifikovaného predajcu mzdu tvorí základná zložka vo výške 900 € + 13.plat

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pracovná ponuka: Predajca / Predajkyňa vozidiel Volkswagen

Hľadáme mladých a ambicióznych ľudí, ktorí sa chcú stať súčasťou nášho tímu v prevádzke Porsche Bratislava - Vajnorská.

Náplň práce:
  • Priame vykonávanie všetkých činností, kt. sú poskytované zákazníkom v oblasti predaja nových vozidiel
  • Komunikácia so zákazníkmi a poskytovanie odborného poradenstva v oblasti predaja vozidiel Volkswagen
  • Vyhľadávanie a aktívna akvizícia nových zákazníkov
  • Starostlivosť o existujúcich zákazníkov
  • Príprava a vypracovanie leasingovej ponuky a poistenia k vozidlu
  • Spracovávanie obchodných prípadov od ponuky, objednania vozidla až po jeho odovzdávanie zákazníkovi
  • Vykonávanie evidencie a archivácie spisu o obchodnom prípade
  • Zodpovedné využívanie a vypĺňanie databáz a systémov
  • Poskytovanie dodatkových služieb zákazníkovi v rámci komplexnej starostlivosti
  • Predaj príslušenstva k vozidlám
  • Koordinácia odovzdávania vozidiel zákazníkom a organizácia marketingových aktivít pre zákazníkov
  • Sledovanie trhu a konkurencie a prispôsobovanie ponúk
  • Udržiavanie a rozvíjanie dlhodobých vzťahov so zákazníkmi
  • Plnenie stanoveného cieľa predaja VW
Typický deň na pozícii:
  • Komunikácia so zákazníkmi a zisťovanie ich potrieb
  • Vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a získavanie nových zákazníkov
Pracovná doba:
  • V zmysle obchodných hodín prevádzky

  • Budeš mať nárok na materiálne produkty ako: firemný mobil, PC a služobné vozidlo (aj na súkromné účely pri plnení plánovaných výsledkov).
  • Budeš pracovať v medzinárodnej spoločnosti s množstvom príležitostí pre osobný a kariérny rast. Získaš pravidelné školenia a možnosť rozvíjať svoje zručnosti a schopnosti.
  • Budeš súčasťou stabilného kolektívu. Budeš mať príležitosť spolupracovať s tímom skúsených a úspešných profesionálov.
  • Budeš mať prístup k zamestnaneckým akciám a eventom, ktoré prinesú veľa zábavy.
  • Budeš mať nárok na 13. plat a ďalšie finančné výhody, ktoré ocenia tvoje úsilie a oddanosť.
  • Budeš mať možnosť spoznať svet automobilov zvnútra.
  • Získavaj rôzne benefity a výhody, ktoré ti umožnia žiť plnohodnotný život a dosiahnuť tvoje ciele. Napr. Zamestnanecké zľavy na produkty a služby, možnosti vzdelávania, finančné odmeny, dovolenka a pracovné voľno navyše, jedlo a nápoje a mnoho iného.

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, reagujte priamo cez www.profesia.sk zaslaním štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku alebo priamo e-mailom na adresu: [email protected]

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o..
Všetky žiadosti posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu, pozveme Vás na pohovor.
Odpovedať budeme iba tým uchádzačom, ktorých sme sa rozhodli pozvať na pohovor.
Ak Vás nebudeme kontaktovať do 10 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.
Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 (GDPR) a Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

15.5.2024 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Technický alebo ekonomický smer výhodou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Predajné zručnosti - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Windows - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predaj vozidiel výhodou

• ukončená SŠ/VŠ
• vodičský preukaz skupiny B
• pro zákaznícka orientácia
• prax v oblasti predaja vozidiel alebo finančných produktov (výhodou)
• prehľad o aktuálnej ponuke na automobilovom trhu
• príjemné vystupovanie, výborné obchodné a komunikačné zručnosti
• samostatnosť a zodpovednosť, schopnosť stanoviť si ciele a priority
• vlastnú iniciatívu a pozitívny vzťah k automobilom
• tímového ducha a orientáciu na výsledok
• certifikát predajcu Škoda/VW/Audi a absolvované koncernové školenia sú výhodou

Spoločnosť Porsche Inter Auto Slovakia, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti Porsche Holding so sídlom v Salzburgu a patrí k najúspešnejším a najvýznamnejším podnikateľským subjektom v oblasti predaja a servisu automobilov v Európe. Sieť Porsche Inter Auto na Slovensku je tvorená tromi prevádzkami, ktoré sa nachádzajú v Bratislave. Na slovenskom trhu začala spoločnosť pôsobiť už v roku 1992. Porsche Inter Auto je autorizovaným servisným a predajným miestom pre značky Seat, Škoda, Volkswagen, Audi a Porsche. Zároveň je Porsche Inter Auto Slovakia aj importérom značky Porsche pre Slovenský trh.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Pavlíčková
E-mail: poslať životopis
ID: 4758132  Dátum zverejnenia: 15.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 750 EUR/mesiac