Kombinovaný predajca/predajkyňa nových vozidiel VW, Škoda a jazdených vozidiel pre prevádzku Porsche Nové Zámky

Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Nové Zámky
Termín nástupu
1.9.2021
923 EUR/mesiacZákladná mzda s garantovaným bonusom prvých 6 mesiacov 923.- euro, po 6 mesiacoch 1123.- euro . Po 10 mesiacoch zaradenie do štandardného odmeňovacieho systému, 13 plat.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme skúseného predajcu/predajkyňu , ktorý/ktorá dokáže skĺbiť predajné zručnosti pri predaji nových a jazdených vozidiel. Pri práci budete :

• mať kontakt s novými a existujúcimi zákazníkmi
• aktívne vyhľadávať obchodné príležitosti, využívať moderné technológie a siete
• poskytovať profesionálne poradenstvo a vypracovávať ponuky v oblasti predaja finančných produktov
• spracovávať obchodné prípady od ponuky, objednania vozidla až po jeho odovzdávanie
• starať sa o existujúcich klientov
• predávať príslušenstvo k vozidlám

Pri plnení plánovaných výsledkov nárok na služobné vozidlo (aj na súkromné účely).

V prípade Vášho záujmu o uvedenú pracovnú pozíciu, reagujte priamo cez www.profesia.sk zaslaním štruktúrovaného životopisu v slovenskom jazyku alebo priamo e-mailom na adresu: [email protected]

Ďakujeme všetkým uchádzačom za záujem pracovať v Porsche Inter Auto, s r.o. Bratislava.
Všetky žiadosti posúdime a v prípade, že splníte naše požiadavky na uvedenú pracovnú pozíciu, pozveme Vás na pohovor.
Odpovedať budeme iba tým uchádzačom, ktorých sme sa rozhodli pozvať na pohovor.
Ak Vás nebudeme kontaktovať do 10 dní od zaslania životopisu, rozhodli sme sa vo výberovom konaní uprednostniť kandidátov, ktorých skúsenosti a znalosti lepšie zodpovedajú požiadavkám obsadzovanej pracovnej pozície.
Ďakujeme za pochopenie.

Zaslaním Vášho životopisu zároveň dávate súhlas so spracovaním a uchovaním Vašich osobných údajov uvedených v životopise za účelom výberu kandidátov na inzerovanú pozíciu v zmysle Zákona č. 122/2013 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Predajné zručnosti - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

predaj vozidiel

Počet rokov praxe

3

• ukončená SŠ/VŠ
• vodičský preukaz skupiny B
• pro zákaznícka orientácia
• prax v oblasti predaja vozidiel alebo finančných produktov
• prehľad o aktuálnej ponuke na automobilovom trhu
• príjemné vystupovanie, výborné obchodné a komunikačné zručnosti
• samostatnosť a zodpovednosť, schopnosť stanoviť si ciele a priority
• vlastnú iniciatívu a pozitívny vzťah k automobilom
• tímového ducha a orientáciu na výsledok
• certifikát predajcu Škoda/VW/Audi a absolvované koncernové školenia sú výhodou

Spoločnosť Porsche Inter Auto Slovakia, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti Porsche Holding so sídlom v Salzburgu a patrí k najúspešnejším a najvýznamnejším podnikateľským subjektom v oblasti predaja a servisu automobilov v Európe. Sieť Porsche Inter Auto na Slovensku je tvorená tromi prevádzkami, ktoré sa nachádzajú v Bratislave. Na slovenskom trhu začala spoločnosť pôsobiť už v roku 1992. Porsche Inter Auto je autorizovaným servisným a predajným miestom pre značky Seat, Škoda, Volkswagen, Audi a Porsche. Zároveň je Porsche Inter Auto Slovakia aj importérom značky Porsche pre Slovenský trh.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Mgr. Veronika Pavlíčková
E-mail: poslať životopis
ID: 4116983  Dátum zverejnenia: 6.7.2021  Základná zložka mzdy (brutto): 923 EUR/mesiac