Disponent/-ka predaja vozidiel Škoda

Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Dolnozemská cesta, Petržalka
Druh pracovného pomeru
skrátený úväzok
Termín nástupu
jún 2020
600 EUR/mesiac1/2 trinásteho platu ako odmena pri priaznivých ek. výsledkoch spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Administratívna práca, práca s PC, spracovávanie číselných údajov, nahadzovanie údajov do systému.

Kĺzavá pracovná doba, v prípade priaznivých ek. výsledkov spoločnosti 1/2 trinásteho platu ako prémia.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Ostatné znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Dôslednosť a precíznosť pri spracovávaní veľkého množstva dát.

Spoločnosť Porsche Inter Auto Slovakia, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti Porsche Holding so sídlom v Salzburgu a patrí k najúspešnejším a najvýznamnejším podnikateľským subjektom v oblasti predaja a servisu automobilov v Európe. Sieť Porsche Inter Auto na Slovensku je tvorená tromi prevádzkami, ktoré sa nachádzajú v Bratislave. Na slovenskom trhu začala spoločnosť pôsobiť už v roku 1992. Porsche Inter Auto je autorizovaným servisným a predajným miestom pre značky Seat, Škoda, Volkswagen, Audi a Porsche. Zároveň je Porsche Inter Auto Slovakia aj importérom značky Porsche pre Slovenský trh.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov

Kontakt

ID: 3917394  Dátum zverejnenia: 28.5.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac