Autoklampiar pre prevádzku Porsche Bratislava (značky Škoda, VW)

Porsche Inter Auto Slovakia, spol. s r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
rozpätie základného platu 505 - 720 Euro podľa odbornosti,kvalifikácie a odpracovaných rokov, mesačná prémia z výkonu - 22,75%, letná dovolenková a vianočná prémia vo výške polovice platu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

oprava vozidiel v značkovom servise Škoda, VW, Seat zameraná na klampiarske práce

V prípade záujmu prosíme kontaktovať nás osobne alebo telefonicky priamo na prevádzke

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.6.2018 (ostáva ešte 15 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

technické, oprava automobilov, automechanik

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

prax na požadovanej pozícii v ľubovolnom značkovom servise aspoň 3 roky

Spoločnosť Porsche Inter Auto Slovakia, s.r.o. je dcérskou spoločnosťou rakúskej spoločnosti Porsche Holding so sídlom v Salzburgu. Sieť Porsche Inter Auto na Slovensku je tvorená piatimi prevádzkami. Tri sú priamo v Bratislave, jedna v Nových Zámkoch a v Nitre. Na slovenskom trhu začala spoločnosť pôsobiť už v roku 1992. Porsche Inter Auto je autorizovaným servisným a predajným miestom pre značky Seat, Škoda, Volkswagen, Audi a Porsche .

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov

Dolnozemská 7
851 04 Bratislava

Kontakt

Kontaktná osoba: Rudolf Daubner
Tel.: +421907970120
E-mail: poslať životopis
ID: 3386838   Dátum zverejnenia: 11.5.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   rozpätie základného platu 505 - 720 Euro podľa odbornosti,kvalifikácie a odpracovaných rokov, mesačná prémia z výkonu - 22,75%, letná dovolenková a vianočná prémia vo výške polovice platu