Stavebný ekonóm

PORR s.r.o.

Miesto práce
Žilinský kraj
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiacv závislosti od kvalifikačného profilu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Samostatná kontrola prijatých a odchádzajúcich faktúr, účtovanie prijatých faktúr a zabezpečenie všetkých relevantných informácií a korešpondencie
• Mesačné vyhodnocovanie jednotlivých položiek
• Spolupráca na mesačných uzávierkach projektu a prehľadoch o výsledku projektu
• Vnútropodniková fakturácia a ohraničenia výkonov a nákladov
• Nákup materiálu,
• Kontrola obchodných podmienok podzohotoviteľských a dodávateľských zmlúv
• Podpora pri plánovaní výkonov a výsledkov
• Vypracovanie kontrolných prehľadov, správ, vyhodnotení atď.
• Podpora pri štandardizácii a optimalizácii procesov
• Finančný manažment stavby – likvidita, poistenie, bankové záruky
• Inventúra
• Sledovanie pohľadávok

Ponúkame atraktívne platové ohodnotenie vrátane možnosti prémie podľa dosiahnutých cieľov, profesionálneho rastu a ďalšieho vzdelávania. Naše medzinárodné pracovné prostredie podporuje tímovú prácu, ako aj osobnú iniciatívu.

Ak máte záujem stať sa aktívnou súčasťou budúceho úspechu skupiny PORR, pošlite nám Váš podrobný životopis spolu s očakávaným platom.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, stavebníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

3

• znalosti v oblasti účtovníctva a daní
• znalosť SAP výhodou
• zodpovedný
• samostatný prístup k práci
• tímový hráč

Skupina PORR je jedna z najväčších a najstarších stavebných spoločností v Rakúsku so silným medzinárodným postavením. Či ide o pozemné staviteľstvo, inžinierske stavby, vývoj projektov, alebo cestné staviteľstvo - dokonalý reťazec tvorby hodnôt umožňuje skupine PORR a jej dcérskym spoločnostiam realizáciu komplexných projektov. Know-how našich vysoko kvalifikovaných pracovníkov je našou rozhodujúcou prednosťou v európskej súťaži.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3945529  Dátum zverejnenia: 31.7.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/mesiac