Majster – dopravné stavby

PORR s.r.o.

Miesto práce
okres Čadca
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Skupina PORR patrí medzi popredné európske stavebné spoločnosti so sídlom v Rakúsku a s pobočkami v celej CEE a SEE, ako aj v Strednej Európe a v krajinách Blízkeho Východu. PORR s.r.o. hľadá pracovníka na pozíciu Majster(m/ž), pre technické činnosti v rámci projektov v oblasti dopravných stavieb.

Vaše úlohy:
• Koordinácia a organizovanie pracovníkov podľa pokynov stavbyvedúceho
• Vykonávanie dohľadu nad výkonom stavebných prác v súlade s harmonogramom prác
• Realizácia výkonov podľa stavebnej dokumentácie a ich evidencia v stavebnom denníku
• Vedenie dochádzky pracovníkov
• Sledovanie spôsobu a postupu stavby v súlade so zachovaním bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci

Ponúkame atraktívne platové ohodnotenie vrátane možnosti prémie podľa dosiahnutých cieľov, profesionálneho rastu a ďalšieho vzdelávania. Naše medzinárodné pracovné prostredie podporuje tímovú prácu, ako aj osobnú iniciatívu. Ak máte záujem stať sa aktívnou súčasťou budúceho úspechu skupiny PORR, pošlite nám Váš podrobný životopis spolu s očakávaným platom.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

stavebné

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

5

Oraganizačné schopnosti a rozhodnosť.

Skupina PORR je jedna z najväčších a najstarších stavebných spoločností v Rakúsku so silným medzinárodným postavením. Či ide o pozemné staviteľstvo, inžinierske stavby, vývoj projektov, alebo cestné staviteľstvo - dokonalý reťazec tvorby hodnôt umožňuje skupine PORR a jej dcérskym spoločnostiam realizáciu komplexných projektov. Know-how našich vysoko kvalifikovaných pracovníkov je našou rozhodujúcou prednosťou v európskej súťaži.

Počet zamestnancov

150-199 zamestnancov
ID: 3130455  Dátum zverejnenia: 24.8.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: Dohodou