Redaktor junior

Poradca podnikateľa, spol. s r.o.

Martina Rázusa, Žilina, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Mzdové podmienky (brutto)
960 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplň práce:
• Napĺňanie a tvorba obsahovej náplne projektu odborného portálu zameraného na verejnú správu,
• Sledovanie legislatívneho procesu,
• Sledovanie konkurencie,
• Implementácia, štrukturovanie a linkovanie odborných príspevkov/dokumentov do elektronického redakčného systému podľa zásad kvality,
• Zodpovednosť za správne uverejňovanie odborných príspevkov po grafickej stránke,
• Spolupráca s grafikom na vizuálnej podobe produktu,
• Spolupráca pri príprave marketingových kampaní a pri vytváraní podkladov pre marketingové akcie.

Práca v perspektívnej, úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti 30 rokov pôsobiacej na slovenskom trhu v oblasti ekonomickej a právnej literatúry.
- Priestor na osobnostný a odborný rast.
- Podpora vzdelávania.
- Pružný pracovný čas.
- Voľné víkendy.
- Používanie produktov vydavateľstva bezplatne počas trvania pracovného vzťahu.
- Práca vo veľkom, dynamickom a inšpiratívnom kolektíve.
- Fitnes, masáže, kaderníctvo, reštaurácia a caffe bar priamo v priestoroch spoločnosti,
- Cvičenie on-line prostredníctvom FITSHAKER,
- Rôzne zľavnené a darčekové poukážky,
- Možnosť kombinovať prácu z domu a office,
- Koncept prednášok - ZDRAVÁ FIRMA zdarma počas pracovnej doby.

Informácie o výberovom konaní

Posilní náš tím a ozvi sa na: [email protected]

Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritéria.

Nábor najvhodnejších uchádzačov realizujeme v mieste sídla spoločnosti. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov zaradených do výberového konania za účelom pohovoru.

Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich materiáloch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle nového zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. v znení neskorších právnych predpisov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Viac info o GDPR na: http://www.pp.sk/kariera

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Požadujeme:
- orientáciu v ČR legislatíve (z oblastí verejná správa),
- samostatnú pokročilú prácu s PC – balík Office,
- precíznosť, spoľahlivosť, trpezlivosť,
- analytické a logické myslenie,
- iniciatívu, samostatnosť,
- výhodou sú skúsenosti s verejnou správou a základná znalosť českého jazyka.

Poradca podnikateľa
sme líder v poskytovaní systému ekonomických a právnych informácií na Slovensku. Viac ako 33 rokov osvetľujeme zákutia slovenskej legislatívy a pomáhame podnikateľom. Ukazujeme spoľahlivé skratky a riešenia v oblasti práva, daní a účtovníctva, miezd a personalistiky, verejnej správy i firemnej bezpečnosti. V online aj printovej podobe.

Viac o nás na: https://www.pp.sk/

Naše produktové značky:

www.danovecenturm.sk
www.mzdovecentrum.sk
www.vssr.sk
www.profivzdelavanie.sk
www.bezpecnostvpraxi.sk
www.epi.sk

V súčasnosti zamestnávame 120 zamestnancov v meste Žilina, kde máme aj vlastné sídlo firmy – PP Centrum. Dobré medziľudské vzťahy na pracovisku sú jednou z našich najsilnejších stránok. Sme priateľskí, pomáhame si a máme radi aj našich zákazníkov. Dávame každému priestor sa vyjadriť a pracujeme aktívne so spätnou väzbou.

Naši zamestnanci oceňujú hlavne:

Skvelý, priateľský a inšpiratívny kolektív.
Možnosť skĺbiť pracovné tempo so súkromným životom.
Hybridný pracovný čas - 50/50 - home office/fyzická účasť.
Zdravá miera slobody – vo vyjadrovaní názorov, myšlienok a i.
Pri problémoch vždy pomôžeme, nájdeme riešenie.
Veľa kreativity, nápadov a rozmanitosti.
Možnosť rásť a vzdelávať sa.
V PP sa nikdy nenudíme.
Zaujímavé zamestnanecké teambuldingy a účasť na konferenciách.

Sme Poradca podnikateľa, silná a rešpektovaná slovenská značka s tradíciou – a sme na to patrične hrdí.

Tešíme sa dovidenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4359268  Dátum zverejnenia: 20.6.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 960 EUR/mesiac