Obchodný manažér pre predaj reklamného priestoru na online portáloch

Poradca podnikateľa, spol. s r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
Od 600 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do obchodného tímu v oblasti online sféry hľadáme šikovného obchodníka/obchodníčku s proaktívnym prístupom a flexibilným myslením. Ak máte obchodný talent, výborné komunikačné schopnosti a hľadáte riešenia, nie výhovorky, v tejto práci sa určite nájdete!

Čo budete mať na starosti?

- Aktívne vyhľadávanie a oslovovanie nových klientov.
- Plánovať obchodné stretnutia (on-line/osobne) a prezentovať reklamné produkty (bannery, PR články, komunikačné kampane...)
- Zabezpečovať prípravu podkladov ku reklamným kampaniam.
- Vypracovávať obchodné ponuky a objednávky.
- Prezentovať výsledky kampaní klientom.
- Budovať a rozvíjať dlhodobé obchodné vzťahy s klientmi.

Hľadáme kolegu, ktorý:
- Sa nebojí nových aj náročnejších vecí.
- Bude mať chuť do práce, nebude sa báť volať klientom a ponúkať služby.
- Sa vie orientovať a spolupracoval s mediálnymi agentúrami - výhodou.
- Má veľmi dobré predajné zručnosti (vyjednávanie a orientácia na zákazníka).
- Výborné komunikačné zručnosti (prezentácia, budovanie vzťahov).
- Má proaktívny prístup a schopnosť sebamotivácie.
- Má reprezentatívne a príjemné vystupovanie.
- Má obchodného ducha, schopnosť nadchnúť seba a okolie pre svoj projekt.
- Má organizačné schopnosti.
- Má schopnosť vytýčiť si ciele, orientáciu na výsledok a agilný prístup pri riešení úloh.
- Má vodičský preukaz skupiny B – výhodou.

Čo získate:
- 0% nudy, 100% zaujímavej a rôznorodej práce .
- Notebook, mobilný telefón, internet v mobile.
- Neobmedzené platové možnosti v závislosti na výkone + fixné balík.
- Otvorené, komunikatívne prostredie v skvelom kolektíve a príjemnom pracovnom prostredí.
- Možnosť pracovať z domu, prípadne z priestorov spoločnosti.
- Perspektívne a stabilné zamestnanie v prosperujúcej medzinárodnej spoločnosti.
- Flexibilný začiatok a koniec pracovnej doby.
- Budete sa môcť ešte tešiť na rôzne iné zaujímavé benefity v hodnote 1000€ - 2x do roka.

Mzda: 600€/paušálna odmena + 20% provízia pri plnení plánu do 100%, 30% provízia pri plnení plánu nad 100%

On-line produkty:
www. pp.sk • www.epi.sk • www.danovecentrum.sk • www.mzdovecentrum.sk • www.vssr.sk
www.bezpecnostvpraxi.sk • www.profivzdelavanie.sk • www.zakonypreludi.sk • www.ezisk.sk • www.zakon.sk

Miesto výkonu práce:
Home office alebo v priestoroch PP na ulici M. Rázusa 23/Žilina - ideál je kombinácia

Informácie o výberovom konaní

Posilnite náš tím a ozvite sa na: [email protected]

Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritéria.

Nábor najvhodnejších uchádzačov realizujeme v mieste sídla spoločnosti, prípade on-line formou podľa vývoja pandemickej situácie. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov zaradených do výberového konania za účelom pohovoru.

Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich materiáloch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle nového zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. v znení neskorších právnych predpisov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Viac info o GDPR na: http://www.pp.sk/kariera

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Poradca podnikateľa
sme líder v poskytovaní systému ekonomických a právnych informácií na Slovensku. Viac ako 33 rokov osvetľujeme zákutia slovenskej legislatívy a pomáhame podnikateľom. Ukazujeme spoľahlivé skratky a riešenia v oblasti práva, daní a účtovníctva, miezd a personalistiky, verejnej správy i firemnej bezpečnosti. V online aj printovej podobe.

Viac o nás na: https://www.pp.sk/

Naše produktové značky:

www.danovecenturm.sk
www.mzdovecentrum.sk
www.vssr.sk
www.profivzdelavanie.sk
www.bezpecnostvpraxi.sk
www.epi.sk

V súčasnosti zamestnávame 120 zamestnancov v meste Žilina, kde máme aj vlastné sídlo firmy – PP Centrum. Dobré medziľudské vzťahy na pracovisku sú jednou z našich najsilnejších stránok. Sme priateľskí, pomáhame si a máme radi aj našich zákazníkov. Dávame každému priestor sa vyjadriť a pracujeme aktívne so spätnou väzbou.

Naši zamestnanci oceňujú hlavne:

Skvelý, priateľský a inšpiratívny kolektív.
Možnosť skĺbiť pracovné tempo so súkromným životom.
Hybridný pracovný čas - 50/50 - home office/fyzická účasť.
Zdravá miera slobody – vo vyjadrovaní názorov, myšlienok a i.
Pri problémoch vždy pomôžeme, nájdeme riešenie.
Veľa kreativity, nápadov a rozmanitosti.
Možnosť rásť a vzdelávať sa.
V PP sa nikdy nenudíme.
Zaujímavé zamestnanecké teambuldingy a účasť na konferenciách.

Sme Poradca podnikateľa, silná a rešpektovaná slovenská značka s tradíciou – a sme na to patrične hrdí.

Tešíme sa dovidenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4239170  Dátum zverejnenia: 16.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac