Externý poradca pre personalistiku a mzdy

Poradca podnikateľa, spol. s r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
12 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vytvárame príležitosť pre záujemcov s praxou v oblasti personalistiky a miezd, ktorí majú ambíciu na sebe neustále pracovať a prehlbovať si svoje vedomosti.

Ponúkame externú spoluprácu podľa dohody v rozsahu cca 40 h/mesiac, primárne v čase od 09:00 do 12:00hod. alebo od 13:00 do 15:00 hod. Časový interval je na dohode, podľa možnosti kandidáta, avšak uprednostňujeme 2 pracovné dni v týždni.

Hlavné činnosti:
- odborná poradenská činnosť prostredníctvom chatu z oblasti personalistiky a miezd,
- spracovanie odpovedí z listárne pre zákazníkov spoločnosti,
- sledovanie zmien v personálnej a mzdovej legislatíve a aplikácia legislatívnych zmien v podmienkach klienta,
- tvorba koncepčných riešení v rôznych oblastiach personálnej a mzdovej problematiky, odhaľovanie a eliminácia personálnych a mzdových rizík pre klienta.

Práca v perspektívnej, úspešnej a dynamicky sa rozvíjajúcej spoločnosti 30 rokov pôsobiacej na slovenskom trhu v oblasti ekonomickej a právnej literatúry.
Používanie produktov vydavateľstva bezplatne počas trvania pracovného vzťahu.

Informácie o výberovom konaní

Posilní náš tím a ozvi sa na: [email protected]

Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritéria.

Nábor najvhodnejších uchádzačov realizujeme v mieste sídla spoločnosti, prípadne cez SKYPE - podľa možnosti a vývoja aktuálnej situácie. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov zaradených do výberového konania za účelom pohovoru.

Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich materiáloch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle nového zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. v znení neskorších právnych predpisov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).
Viac info o GDPR na: http://www.pp.sk/kariera

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

personalistika

Počet rokov praxe

2
2

Samostatnosť, precíznosť, melodický hlas.
Príjemný a asertívny slovný prejav, schopnosť sociálneho kontaktu.
Internet - pokročilý.
Prax minimálne 2 roky v oblasti personalistiky a miezd.
Personalistika - pokročilý
Mzdové účtovníctvo - pokročilý

Vydavateľský a vzdelávací dom Poradca podnikateľa sa za 30 rokov existencie stal synonymom pre spoľahlivé odborné informácie a služby z oblasti ekonomiky a práva, daní a miezd. Sme stabilným a dlhoročným partnerom štátnych inštitúcií, verejného i súkromného sektora a zároveň pre širokú verejnosť prostredníctvom projektu Zákony pre ľudí. Pôsobíme na slovenskom aj českom trhu, so sídlom v Žiline.

Vydavateľský a vzdelávací dom Poradca podnikateľa, spol. s r.o. zároveň zastrešuje dobrovoľné zoskupenie samostatných obchodných spoločností založených na spoločnej filozofii podnikania – rovnakých hodnotách, princípoch riadenia a princípoch vzájomne synergickej partnerskej výhodnosti v rámci skupiny.

Vydavateľský a vzdelávací dom PP tvoria: Poradca podnikateľa, spol. s r. o., S-EPI, s. r. o. a EUROKÓDEX, s. r. o. Poradca podnikateľa je lídrom na trhu ekonomických a právnych informácií a okrem vydávania tlačených odborných periodík, prevádzkuje v spolupráci so spoločnosťou S-EPI odborné online systémy: www.epi.sk, www.danovecentrum.sk, www.mzdovecentrum.sk, www.vssr.sk, www.bezpecnostvpraxi.sk, www.ezisk.sk a www.profivzdelavanie.sk. EUROKÓDEX, s. r. o. je vydavateľstvo hodnotnej právnickej a ekonomickej literatúry, www.eurokodex.sk.

Ďalšími partnermi sú: Informačné centrum podnikateľov, s.r.o., SOHO1, s.r.o., Drevenice JÁNOŠÍKOV DVOR, Hotel Absolutum Praha, Nadácia rozum a cit, MEDIA/JUVEN.

Ak patríte medzi odvážnych ľudí s hlbokými vôľovými vlastnosťami, ktorí majú radi zmenu a dynamickú prácu, ste na správnej adrese. Dobré medziľudské vzťahy na pracovisku sú jednou z našich najsilnejších stránok. Tešíme sa dovidenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Martina Rázusa 23A
010 01 Žilina
ID: 3978667  Dátum zverejnenia: 29.9.2020  Základná zložka mzdy (brutto): 12 EUR/hod.