Obchodný manažér

Poradca podnikateľa, spol. s r.o.

Bratislavský kraj, Trnavský kraj, Nitriansky kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
od 532€ + nadštandardné provízie z predaja

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

a) oslovovanie a následné navštevovanie kompetentných pracovníkov firiem za účelom prezentácie a predaja produktov a služieb – produkt www.epi.sk (ekonomický a právny systém)
b) aktívne získavanie nových zákazníkov v zmysle vopred stanoveného plánu priamym nadriadeným,
c) školenia nových zákazníkov za účelom efektívneho používania všetkých služieb a funkcionalít produktu.
d) starostlivosť o existujúcich zákazníkov, predlžovanie predplatného ich produktov na ďalšie obdobie (obnova predplatného), up-selling, coss-seling.

ODMENA:

a) fixná mesačná odmena,
b) provízia z obratu (provízna odmena) pri predaji produktov a služieb,
c) odmena za školenie zákazníkov.
d) špeciálne odmeny - pobyty, výhry a iné.

Ponúkame zázemie spoločnosti, ktorá je lídrom na trhu ekonomických a právnych informácií v SR už 28 rokov.
Neobmedzené platové podmienky v závislosti na výkone + fixný balíček.
Používanie produktov vydavateľstva bezplatne počas trvania obchodného vzťahu.
Časová nezávislosť.
Osobnostný a odborný rast.
Technická a informačná podpora - služobný mobilný telefón, notebook, prenosný internet.
Práca v dynamickom a inšpiratívnom kolektíve.

Informácie o výberovom konaní

Posilní náš tím a ozvi sa na: [email protected]

Do výberového konania budú zaradení len uchádzači spĺňajúci požadované kritéria.

Nábor najvhodnejších uchádzačov realizujeme v mieste sídla spoločnosti. Vzhľadom k veľkému počtu žiadostí, nie je možné odpovedať všetkým uchádzačom. Kontaktovať budeme iba kandidátov zaradených do výberového konania za účelom pohovoru.

Všetky osobné údaje, ktoré nám vo svojich materiáloch poskytnete, považujeme za dôverné v zmysle nového zákona o ochrane osobných údajov č. 18/2018 Z. z. v znení neskorších právnych predpisov a Nariadenia Európskeho parlamentu a Rady (EÚ) 2016/679 z 27.4.2016 o ochrane fyzických osôb pri spracúvaní osobných údajov a o voľnom pohybe takýchto údajov, ktorým sa zrušuje smernica 95/46/ES (všeobecné nariadenie o ochrane údajov).

Viac info nájdete na: https://www.zakon.sk/podmienky-spracovania-ou.xhtml

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

obchod

Vodičský preukaz

B

Skúsenosti v oblasti priameho predaja.
Internet (e-mail, www) - pokročilý.

Poradca podnikateľa
sme líder v poskytovaní systému ekonomických a právnych informácií na Slovensku. Viac ako 33 rokov osvetľujeme zákutia slovenskej legislatívy a pomáhame podnikateľom. Ukazujeme spoľahlivé skratky a riešenia v oblasti práva, daní a účtovníctva, miezd a personalistiky, verejnej správy i firemnej bezpečnosti. V online aj printovej podobe.

Viac o nás na: https://www.pp.sk/

Naše produktové značky:

www.danovecenturm.sk
www.mzdovecentrum.sk
www.vssr.sk
www.profivzdelavanie.sk
www.bezpecnostvpraxi.sk
www.epi.sk

V súčasnosti zamestnávame 120 zamestnancov v meste Žilina, kde máme aj vlastné sídlo firmy – PP Centrum. Dobré medziľudské vzťahy na pracovisku sú jednou z našich najsilnejších stránok. Sme priateľskí, pomáhame si a máme radi aj našich zákazníkov. Dávame každému priestor sa vyjadriť a pracujeme aktívne so spätnou väzbou.

Naši zamestnanci oceňujú hlavne:

Skvelý, priateľský a inšpiratívny kolektív.
Možnosť skĺbiť pracovné tempo so súkromným životom.
Hybridný pracovný čas - 50/50 - home office/fyzická účasť.
Zdravá miera slobody – vo vyjadrovaní názorov, myšlienok a i.
Pri problémoch vždy pomôžeme, nájdeme riešenie.
Veľa kreativity, nápadov a rozmanitosti.
Možnosť rásť a vzdelávať sa.
V PP sa nikdy nenudíme.
Zaujímavé zamestnanecké teambuldingy a účasť na konferenciách.

Sme Poradca podnikateľa, silná a rešpektovaná slovenská značka s tradíciou – a sme na to patrične hrdí.

Tešíme sa dovidenia.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 3517781  Dátum zverejnenia: 16.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 532€ + nadštandardné provízie z predaja