Reagujte bez životopisu

Senior grafik

Popradská tlačiareň, vydavateľstvo s.r.o.,

Miesto práce
Popradskej brigády 13, 058 01 Poprad
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 300 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme senior grafika ktorý:
- vie urobiť komplexné grafické návrhy od nápadu až po finálny výstup
- vie pravopis a gramatiku slovenského jazyka
- dokáže pracovať s textom a má základy copywritingu
- je dobre organizovaný a vie pracovať efektívne
- dodržuje termíny
- hľadá stabilnú prácu v stabilnej spoločnosti
- má chuť pracovať a realizovať svoje nápady
- tvorba grafických návrhov – print / (realizácia zalamovanie kníh, časopisov, novín plagátov, letákov, bannerov, roll up a iných marketingových materiálov)
- návrhy a tvorba kreatívnych konceptov
- elektronická montáž CTP a príprava tlačových foriem
- Ovládanie CTP zariadenia
- Ovládanie rezacieho stola Kongsberg
- Ovládanie UV DIGITAL TLAČIARNE

Ponúkame zázemie spoločnosti , samostatnú a zodpovednú prácu, zaškolenie a adekvátne odmeňovanie.
- rôznorodá práca na zaujímavých projektoch
- priestor využiť svoj kreatívny potenciál
- priateľské pracovné prostredie
- flexibilný pracovný čas
- zaujímavé finančné ohodnotenie

Váš životopis zasielajte prosím elektronicky na : [email protected]
V prípade akýchkoľvek otázok, nás môžete kontaktovať na uvedenom tel. čísle.
K životopisu prosím pripojte Váš súhlas so spracúvaním osobných údajov v zmysle zákona č.428/2002 Z.z. v znení neskorších predpisov - za účelom Vašej evidencie vo firemnej databáze záujemcov o prácu.
Vzhľadom na množstvo ponúk budeme oslovovať len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Polygrafia /grafik

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Expert
Adobe InDesign - Expert
Adobe Illustrator - Expert
Mac OS - Expert
Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

1

vysoké pracovné nasadenie
časová flexibilita
profesionálny prístup k práci
kreatívnu a technickú zručnosť
zodpovednosť za plnenie úloh a termínov

Popradskú tlačiareň na trhu polygrafického priemyslu pôsobí od roku 1990.
Naša činnosť je zameraná na tlač všetkých druhov tlačovín, čiernobielej a plnofarebnej tlače, do formátu B/2 na potláčaný materiál od 45 do 500 gramov papiera s knihárskym spracovaním až po samotnú expedíciu.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 1568188  Dátum zverejnenia: 14.9.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac