Sofőr / szállító

Panda Pro s.r.o.

Szlovák Köztársaság, Magyarország, Ausztria (Az állás utazást igényel)
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
1 500 EUR/hónap

Főbb feladatok, munkák:
Ógyallai telephelyünkre, azonnali kezdéssel keresünk gépkocsivezetőket kistehergépjárműveinkre.
B kategóriás jogosítvány elegendő, de B+E vagy túlméretes szállításban tapasztalat megasabb bért jelent
A munka uszómedencék szállítása országosan és országon kívül is ügyfeleinknek
Kiszámítható és tervezhető hosszú távú munkalehetőség

Az álláshoz tartozó elvárások:
1-3év fuvarozás területén szerzett tapasztalat
B kategóriás jogosítvány
Bűntetlen előélet

Egyéb béren kívüli juttatások

Bónusz rendszer kiszállított darabszám után

alapfokú végzettség
középfokú végzettség érettségi nélkül
OKJ
főiskolai/egyetemi hallgató
főiskolai végzettség
egyetemi végzettség
posztgraduális végzettség

Jogosítvány

B

Társaságunk a legnagyobb műanyag medencéket gyártó cégei között található a piacon. A Polimedence mindenki számára ismert és elismert márka a magyar uszodatechnikában és az egyik leggyorsabban növekvő Európában.
ID: 4581994  Dátum zverejnenia: 19.5.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/hónap