Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Betanított munkatárs (Szerelő/összeszerelő)

Panda Pro s.r.o.

A munkavégzés helye
Ógyalla
teljes munkaidő
Bérfeltételek (bruttó)
1 500 - 2 000 EUR/hónaphavi bónusz

Feladatok:
Medence gépészetek és uszodatechnikai termékek (medencefedés) munkalap alapján történő összeállítása, összeszerelése.
Tapasztalat nélküli jelentkezőket várunk, gyors betanulást igérünk, akár már 1-2 hónap utáni béremeléssel. Amennyiben mégis rendelkezik tapasztalattal akkor magasabb bérezést kínálunk.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
- Jó kézügyesség és kézi szerszámok ismerete
- Szakmunkás végzettség
- Önálló, pontos, precíz munkavégzés
- Gyakorlatias hozzáállás

Egyéb béren kívüli juttatások

Gyors előrelépési lehetőség, akár 1 hónap után
Bónusz: teljesítmény függvényében, minden hónapban elérhető
Munkaidő: Hétfő - Péntek, egy műszakban 06:00 - 14:00- ig
Túlóra lehetőség 1.5x munkabérrel

alapfokú végzettség

Az állásajánlat alkalmas pályakezdő számára

Igen

Társaságunk a legnagyobb műanyag medencéket gyártó cégei között található a piacon. A Polimedence mindenki számára ismert és elismert márka a magyar uszodatechnikában és az egyik leggyorsabban növekvő Európában.

Kapcsolat

Kapcsolattartó személy: Oldal Sandor
E-mail: Küldje el önéletrajzát
Erre az állásra most önéletrajz nélkül is jelentkezhet. Csak töltse ki az űrlapot.Jelentkezés az állásra
ID: 4297317  Dátum zverejnenia: 3.4.2024  Základná zložka mzdy (brutto): 1 500 EUR/hónap