Ty hľadáš príležitosť? My hľadáme obchodníka s nehnuteľnosťami. Poď sa k nám naštartovať a zmeniť svoj život! (2 500 € a viac + notebook + smartphone)

PonukaByvania.sk

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
ASAP
2 500 - 5 000 EUR/mesiacvynikajúce finančné ohodnotenie: po zapracovaní 2 500 € mesačne a viac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ÚSPECH A PENIAZE PRICHÁDZAJÚ IBA K TÝM, KTORÍ ZDVIHNÚ ZADOK A ZAČNÚ MAKAŤ

Nečakaj, že sa tvoje predsavzatia splnia samé. Začni TERAZ pre to aj niečo robiť. Zmeň svoj život. Pridaj sa k nám a staň sa hviezdou.
Toto nie je obyčajné pracovné miesto. Toto je PRÍLEŽITOSŤ.

Baví ťa rozprávať sa a stretávať sa s ľuďmi a ešte byť za to skvele platený?
Chceš mať dynamickú prácu, pri ktorej sa nikdy nenudíš?
Máš rád úspech a čím je ho viac, tým lepšie?
Bude ťa tešiť, keď ťa ľudia budú považovať za odborníka a žiadať ťa o radu?

Ak si zároveň uvedomuješ, že toto sa neudeje samo, ale že na tom musíš riadne zapracovať, tak sa nám ozvi. Toto je tvoja šanca. Naši makléri robia desiatky obchodov ročne a zarábajú úžasné peniaze. Ale pred pár rokmi aj oni boli rovnakí ako ty - rozhodli sa ale zdvihnúť zadok a robiť veci tak, ako sme ich naučili.
(pozri si ich: www.ponukabyvania.sk/nas-tim a
najmä referencie našich klientov na ich prácu: www.referencie.ponukabyvania.sk)

Máme vlastné know-how. VŠETKO, čo pre úspech potrebuješ, ŤA NAUČÍME.
Čo ťa ale naučiť nevieme, je komunikatívnosť, samostatnosť, iniciatíva a zodpovednosť.

My nehľadáme zamestnancov. Hľadáme cieľavedomých obchodníkov, ktorí chcú byť bohatí a neboja sa preto niečo urobiť. Ak chceš medzi takých patriť, určite sa nám ozvi.
Kto, AK NIE TY? Kedy, AK NIE TERAZ?

www.USPECH.PonukaByvania.sk

:) nebudeš volať žiadne studené kontakty, ale práve naopak - budeš pracovať iba s preverenými klientmi z našej databázy
:) do portfólia budeš od nás dostávať už exkluzívne zazmluvnené nehnuteľnosti na predaj (čo je sen každého makléra!)
:) rovnako budeš od nás dostávať preverených záujemcov o nehnuteľnosti
:) tvojou úlohou bude "iba" uskutočniť obchod, navyše na to budeš mať k dispozícii celý náš tím

:) tvoja základňa bude moderná a reprezentatívna kancelária v Starom Meste, kúsok od EUROVEA
:) budeš mať svoj vlastný pracovný stôl a kompletné kancelárske zázemie
:) dostaneš notebook a smartfón, aj na súkromné použitie
:) obklopovať ťa bude mladý a kamarátsky kolektív
:) každý týždeň s nami zažiješ spoločné raňajky v kancelárii a každý mesiac spolu vyrazíme do mesta na večeru, všetko na účet kancelárie
:) tvojimi kolegami budú odborníci, patriaci vo svojej oblasti k absolútnej slovenskej špičke
:) získaš výnimočnú príležitosť vybudovať si kariéru v realitách spôsobom obvyklým na vyspelých realitných trhoch
:) dostaneš priestor na mediálne zviditeľňovanie sa a budovanie si vlastného mena ako odborníka
:) budeme sa ti od prvého dňa tak venovať a tak ti pomáhať, až ti to polezie na nervy :))

:) a najmä budeš robiť skvelú prácu, ktorá ťa bude baviť a prinesie ti aj veľmi slušné peniaze

Ak naozaj chceš pracovať v špičkovej maklérskej kancelárii, v mladom a dynamickom kolektíve, kde odmena závisí najmä od tvojej práce, pošli nám svoj životopis, fotografiu a motivačný list na adresu

[email protected]

Nepremeškaj túto príležitosť dať nám o sebe vedieť. Urob prvý krok pre TVOJ ÚSPECH.

Očakávame, že budeš našej spolupráci venovať všetok svoj pracovný čas. Toto nie je spolupráca na 2-3 hodinky denne. Ak chceš patriť MEDZI ELITU, musíš sa tomu naplno venovať.

www.PonukaByvania.sk
www.facebook.PonukaByvania.sk

(pozri si, kde sedíme a ako to u nás vyzerá: www.ponukabyvania.sk/kontakt)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Ostatné znalosti

Microsoft Windows - Základy
Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy

Vodičský preukaz

B

Žiadne konkrétne vzdelanie alebo prax neočakávame.
Najdôležitejšia je tvoja MOTIVÁCIA.

Pracujeme inak ako ostatní, takže všetko dôležité o tomto biznise ťa naučíme.

Ale buď bez obáv. Nebudeš na to sám. U nás za tebou stojí skvelý tím odborníkov: komunikačné centrum, interný advokát so svojou advokátskou kanceláriou (www.legalpartner.sk), marketingový tím a naši textári a fotografi. Pracujú pre nás aj najlepší hypomakléri na Slovensku. Žiadna realitná kancelária nemá väčší tím ľudí v zázemí, než maklérov v teréne. My áno.
(viac pozri na www.ponukabyvania.sk/ako-pracujeme)

A učiť sa budeš od svojich kolegov - výborných obchodníkov, ktorí patria medzi najvýkonnejších a najefektívnejších maklérov na tomto trhu.

My nie sme klasická realitná kancelária.
U nás nebudeš obyčajný "realiťák".
PRACUJEME INAK AKO OSTATNÍ.

PonukaByvania.sk je silná a stabilná realitná spoločnosť. Na trh vstúpila v roku 2009, práve v období najväčšej krízy. Dokázala rásť už v čase, keď celý realitný trh padal, vďaka svojim na tomto trhu netradičným postupom a svojmu prístupu ku klientom.

Spoločnosť poskytuje kompletné realitné služby pre predaj rezidenčných nehnuteľností. Má mnohé vynikajúce referencie z developerských projektov aj zo sekundárneho trhu. O.i. bola autorom rebrandingu bytového domu Obydick na Manhattan a reklamnej kampane pri štarte predaja.
PonukaByvania.sk spoluvytvorila referenčný realitný projekt Grand Koliba rezidencie, ktorý vo veľmi silnej cenovej konkurencii iných projektov v lokalite úspešne vypredala. Prvýkrát sa tu na slovenskom realitnom trhu použila najmodernejšia technológia virtuálnej reality.
Zároveň aktuálne spolupracuje s developermi na príprave ďalších rezidenčných projektov ako ich partner a spolutvorca celého obchodného riešenia.

Spoločnosť disponuje vlastným know-how a prepracovaným systémom práce. Vychováva vysokonadpriemerne úspešných obchodníkov oproti bežným trhovým štandardom v sektore. Podstatnou zložkou úspechu sú jej kvalifikovaní odborníci, poskytujúci silnú podporu pre obchodný tím. Súčasťou spoločnosti je aj vlastná advokátska kancelária, zabezpečujúca kvalitné právne zázemie (www.LegalPartner.sk).

PonukaByvania.sk je silne proklientsky orientovaná spoločnosť, stavajúca svoj úspech na výnimočných ľuďoch v jej tíme, na presne nastavených procesoch, na dôkladnej znalosti trhu a na inovatívnom marketingu. Spoločnosť od svojho vzniku rastie práve vďaka doporučeniam spokojných klientov.

Pracujeme inak ako ostatní.
ID: 3788989  Dátum zverejnenia: 17.10.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 2 500 - 5 000 EUR/mesiacvynikajúce finančné ohodnotenie: po zapracovaní 2 500 € mesačne a viac