Kuchár

Ponteo s.r.o.

Ponteo Activity Park, Starorímska, Bratislava-Rusovce-Rusovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
15.4.2023
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 2 200 EUR/mesiacprípadné nadčasy preplácame

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme kreatívneho kuchára so zmyslom pre zodpovednosť a tímovú prácu. Vašou náplňou práce bude príprava teplých a studených jedál /hotovky aj minútky/, polievok, šalátov.

Možnosť bezplatného využívania športovo relaxačných zariadení hotela /wellness, posilňovňa, squosh, tenis, bowling..., zamestnanecká strava za 1,50€, pre cezpoľných možnosť bezplatného zamestnaneckého ubytovania, práca v mladom kolektíve a priateľskej atmosfére profesionálne zdatných kuchárov

Informácie o výberovom konaní

odpovieme len vybraným uchádzačom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár

Prax na pozícii/v oblasti

kuchár

Počet rokov praxe

2

Odborná zdatnosť, samostatnosť, zmysel pre detail a zodpovednosť, tímový hráč

Ponteo – Activity Park Rusovce je multifunkčný komplex pre mnohé podoby trávenia voľného času, ktorý v sebe sústreďuje hotelové, kongresové, športové a relaxačné služby. Ponteo sa nachádza v Bratislave – mestskej časti Rusovce v jedinečnom prostredí, kde sa spája príroda a dotyk mesta, len pár minút cesty od centra.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4545129  Dátum zverejnenia: 24.3.2023  Základná zložka mzdy (brutto): 1 800 EUR/mesiac