Recepčný/á

Ponteo s.r.o.

Miesto práce
Ponteo Activity Park, Starorímska, Bratislava-Rusovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1 200 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu hľadáme empatickú kolegyňu/kolegu, so zmyslom pre zodpovednosť a tímovú prácu. Náplňou práce je check in a chceck out hostí, predaj dolnkových služieb a informovanie návštevníkov o poskytovaných službách hotela.

Zamestnanecká strava, možnosť bezplatného využívania športovo-relaxačných zariadení hotela /wellness, fitness, bowling, squosh.../

Informácie o výberovom konaní

Odpovieme len vybraným uchádzačom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy

Príjemné vystupovanie, zmysel pre zodpovednosť, komunikatívnosť.

Ponteo – Activity Park Rusovce je multifunkčný komplex pre mnohé podoby trávenia voľného času, ktorý v sebe sústreďuje hotelové, kongresové, športové a relaxačné služby. Ponteo sa nachádza v Bratislave – mestskej časti Rusovce v jedinečnom prostredí, kde sa spája príroda a dotyk mesta, len pár minút cesty od centra.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3829303  Dátum zverejnenia: 10.12.2019  Základná zložka mzdy (brutto): 900 EUR/mesiac