Čašník/servírka

Ponteo s.r.o.

Ponteo Activity Park, Starorímska, Bratislava-Rusovce-Rusovce
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
15.08.2018
Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny
700+300

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

servis pri podávaní jedál a nápojov /vítanie hostí, objednávanie a vynášanie jedál a nápojov, zúčtovanie cez ERP/

zamestnanecká strava, možnosť zamestnaneckého ubytovania, bezplatné využívanie športovo-relaxačných zariadení hotela /wellness centrum, fitness centrum, squosh, tenisové ihriská, bowling.../

Informácie o výberovom konaní

odpovieme len vybraným uchádzačom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

cestovný ruch, kuchár-čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) alebo Nemecký jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

príjemný vzhľad a vystupovanie, odborná zdatnosť, chuť pracovať a rozvíjať sa v obore

Ponteo – Activity Park Rusovce je multifunkčný komplex pre mnohé podoby trávenia voľného času, ktorý v sebe sústreďuje hotelové, kongresové, športové a relaxačné služby. Ponteo sa nachádza v Bratislave – mestskej časti Rusovce v jedinečnom prostredí, kde sa spája príroda a dotyk mesta, len pár minút cesty od centra.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Adresa spoločnosti

Ponteo s. r. o.
Starorímska 1A
851 10 Bratislava
ID: 3446216   Dátum zverejnenia: 11.7.2018   Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny:   700+300