Čašník, servírka

Ponteo s.r.o.

Miesto práce
Starorímska 1A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
700,-€ NETTO

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme do nášho tímu ambiciózneho čašníka/servírku s proklientským prístupom, pre ktorého/ú náplňou práce nie je len vynášanie jedál a nápojov a ich zúčtovanie, ale aj komunikácia s hosťom, vedieť odporučiť ku kvalitnému jedlu aj zodpovedajúci nápoj a zanechať u hosťa dojem nadštandardne poskytnutej služby.

Zamestnanecká strava, možnosť bezplatného využívania športových, wellnesových a zábavných služieb hotela /fitness centrum, tenis, squosh, wellness centrum, bowling.../

Informácie o výberovom konaní

odpovieme len vybraným uchádzačom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

kuchár-čašník

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začiatočník (A2) alebo Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Základy

Príjemný vzhľad a vystupovanie, cieľavedomosť, dôslednosť, osobný prístup, zodpovednosť, tímový hráč

Ponteo – Activity Park Rusovce je multifunkčný komplex pre mnohé podoby trávenia voľného času, ktorý v sebe sústreďuje hotelové, kongresové, športové a relaxačné služby. Ponteo sa nachádza v Bratislave – mestskej časti Rusovce v jedinečnom prostredí, kde sa spája príroda a dotyk mesta, len pár minút cesty od centra.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3343916  Dátum zverejnenia: 24.3.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700,-€ NETTO