Šéfkuchár

Ponteo s.r.o.

Miesto práce
Starorímska 1A, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vedenie 6-členného tímu kuchárov, príprava teplých a studených jedál, tvorba jedálneho lístka a receptúr, objednávanie tovaru, vykonávanie inventúr

Zamestnanecké stravovanie a ubytovanie, bezplatné využívanie športových a relaxačných zariadení hotela /fitness, wellness, squosh, tenis..

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

kuchár-čašník

Ostatné znalosti

Skladové hospodárstvo - Základy

kreativita, chuť tvoriť nové veci, tímový duch, organizačné schopnosti, ovládanie nových trendov v gastronómii ale aj tradičnej slovenskej kuchyne

Ponteo – Activity Park Rusovce je multifunkčný komplex pre mnohé podoby trávenia voľného času, ktorý v sebe sústreďuje hotelové, kongresové, športové a relaxačné služby. Ponteo sa nachádza v Bratislave – mestskej časti Rusovce v jedinečnom prostredí, kde sa spája príroda a dotyk mesta, len pár minút cesty od centra.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3216074  Dátum zverejnenia: 16.10.2017  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: dohodou