Reagujte bez životopisu

Zámočník

PONGRATZ s.r.o.

Miesto práce
Modra
Termín nástupu
dohodou
650 - 1 200 EUR/mesiacdochádzkový bonus vianočný príplatok príspevok na ubytovanie

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

ručné a strojné spracovanie materiálov
obsluha konvenčných strojov podľa technickej dokumentácie
kontrola rozmerov a tvarov výrobkov
kontrola kvality vykonaných prác s použitím vhodných meradiel a meracích prístrojov
čítanie technických výkresov podľa príslušných noriem
údržba podľa plánu a základná starostlivosť o náradie, nástroje a meradlá
operátori CNC strojov nastavujú, vykonávajú údržbu a kontrolujú CNC stroje
programovanie strojov, zabezpečenie požadovaných parametrov a meraní pri zachovaní noriem kvality a bezpečnosti

stravovanie na pracovisku
možnosť ubytovania so spoluúčasťou zamestnávateľa pre vzdialených zamestnancov
Príspevok zamestnávateľa na DDS (III. pilier)

Nezabudnite uviesť svoje platné telefónne číslo. Vhodných uchádzačov budeme osobne kontaktovať v krátkom čase telefonicky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárstvo

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

záujem o výrobu dopravných prostriedkov – prívesných vozíkov pre osobné automobily
ovládanie zámočníckych operácií
• zručnosť pri zaobchádzaní s ručným náradím a strojmi (mechanickými, elektrickými a hydraulickými)
• schopnosť sa rýchlo učiť

spoločnosť sa zaoberá výrobnou činnosťou v strojárenstve
- výroba prívesných vozíkov

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4187372  Dátum zverejnenia: 14.1.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 650 EUR/mesiac