Reagujte bez životopisu Можливість для людей з України

Montážnik na linke prívesných vozíkov

PONGRATZ s.r.o.

Miesto práce
Dolná 2066, 900 01 Modra
Termín nástupu
dohodou
600 - 1 400 EUR/mesiaczákladná mzda je uvedená bez mesačných prémií, dochádzkového bonusu a príplatkov konečná mzda je stanovovaná v závislosti od vzdelania a praxe uchádzača

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

práca v montážnej hale pri montáži prívesných vozíkov

stravovanie na pracovisku
možnosť ubytovania so spoluúčasťou zamestnávateľa pre vzdialených zamestnancov
Príspevok zamestnávateľa na DDS (III.pilier)

Nezabudnite uviesť svoje platné telefónne číslo. Vhodných uchádzačov budeme osobne kontaktovať v krátkom čase telefonicky, alebo mailom

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

strojárenstvo, automobilový priemysel

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

• záujem o montáž dopravných prostriedkov – prívesných vozíkov pre osobné automobily
• ovládanie jednoduchých zámočníckych operácií (vŕtanie, brúsenie, nitovanie, montáž skrutkových spojov)
• zručnosť pri zaobchádzaní s ručným náradím (mechanickým a elektrickým)
• schopnosť sa rýchlo učiť

spoločnosť sa zaoberá výrobnou činnosťou v strojárenstve
- výroba prívesných vozíkov

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 2314750  Dátum zverejnenia: 18.5.2022  Základná zložka mzdy (brutto): 600 EUR/mesiac